Capatect Isı Yalıtım Sistemi'nden 10 Yıl Ürün Garantisi

Editör
20.02.2013

 

Filli Boya Yalıtım markası Capatect, ısı yalıtımındaki uzmanlığı ve tecrübesinin yanı sıra modern teknolojisiyle de kullanıcılarına güven vaat ediyor. 10 yıllık garanti altında olan ürünler, 2 yıllık sigorta ayrıcalığıyla tüketicilere sunuluyor. 

Tüketicilerin, ısı yalıtım konusunda dikkat etmeleri gereken en önemli konu kalite ve ürün garantisi. Kalitesiz malzemelerle yapılan ısı yalıtımında tasarruf sağlamanın mümkün olmadığı gibi, masraflardaki artış da kaçınılmaz oluyor. Capatect Isı Yalıtım Sistemi kullanılan binalarda ise, hem binadaki ailelerin doğalgaz ve elektrik faturalarında düşüş sağlanıyor, hem de bina sahipleri için yalıtım, yatırıma dönüşüyor.

Filli Boya Yalıtım, üstün performanslı Capatect Isı Yalıtım Sistemi’yle binalardaki ısı kaçaklarını engelleyip bina ömrü boyunca enerji tasarrufunu garanti ediyor. Üstelik bu tasarruf ile, 2-3 yıl içerisinde ısı yalıtımı için harcanılan masraf amorti edilebiliyor. Capatect Isı Yalıtım Sistemi, elde edilecek tasarruf oranını yükseltirken, sistemin kendisini amorti edeceği süreyi ise kısaltıyor.

Filli Boya Yalıtım Capatect Isı Yalıtım Sistemi’nin ürün kalitesini, uygulamanın uzmanı Filli Boya bayileri tarafından Capatect Teknik Şartnamesi’ne uygun olarak tatbik edilmesi koşulu ile 10 yıl boyunca garanti ediyor. Ayrıca uygulamanın yapıldığı süre boyunca (azami 6 ay) ve sonrasında 24 ay boyunca tüm risklere karşı sigortalıyor.

Filli Boya Yalıtım, Türkiye’de TS EN 13499 ısı yalıtım sistemi standardına uygunluk belgesine ve Avrupa teknik onay kuruluşu “EOTA” tarafından verilen ETAG 004 uygunluk belgesine sahip olan Capatect Isı Yalıtım Sistemi’nin, ısı yalıtım levhasından yapıştırıcısına, sıvasına, son kat kaplama ve boya ürünlerine kadar tüm ana bileşenlerini Türkiye’nin en büyük ve modern, Avrupa’nın ise sayılı tesislerinden biri olan Betek Gebze Fabrikası ile 2012 yılında faaliyete geçen Betek Kayseri Fabrikası’nda ISO 9001 kalite standardında üretiliyor.

 

 

 

Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account