Yenilikçi ürünleriyle sektörde fark yaratan VİKO, yaşam alanlarına değer katmak isteyenlere, TRENDA ile tasarımı ve seçkinliği yeniden yorumluyor.

Yazar:Editor
20.02.2013

 

 Özgün çizgileri, yalın formu, 7 seçkin renk alternatifiyle dikkat çeken TRENDA, konfor ve tasarrufu bir arada sunarken çocuk güvenliğine de dikkat çekiyor. 

Farklı tasarımıyla mekanlara yeni bir soluk getiren TRENDA,  formuyla dekorasyonunuzu tamamlarken, gümüş, beyaz, saten, bronz, antrasit, füme ve siyah renkleri ile mekanlara şıklığı ve tasarımı bir arada sunuyor. TRENDA ayrıca geniş ürün gamını destekler nitelikte ikili, üçlü, dörtlü, beşli, altılı yatay ve dikey çerçeveleri de yelpazesinde bulunduruyor.

Konfor sağlayan yeni nesil elektronik ürünler 

Akım korumalı yeni Pro Dimmer serisi, nötrlü/nötrsüz hareket sensörleri ile TRENDA, sürdürülebilir bir gelecek için enerji tasarrufu ve güvenlik sağlarken; programlanabilir dijital jaluzi ve termostat ürünleriyle konfor beklentilerinize komple çözümler sunuyor. 

Çocuk korumalı prizler

Çocuklarının her zaman güvende olduğunu bilmek isteyen anne babalar da TRENDA’yı tercih ediyor. TRENDA serisinde en önemli varlıklarımız olan çocukların güvenliği için tüm prizler ‘çocuk korumalı’ olarak tasarlanıyor. 

 
 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account