Terraco Türkiye, 2012 yılını değerlendirmek, 2013 yılı hedeflerini paylaşmak üzere; 8-10 Şubat tarihleri arasında, Gürcistan’ın Batum şehrinde bayileriyle buluştu.

Yazar:Editor
20.02.2013

 

 

Bayi toplantısı kapsamında ilk gün Batum şehir turu ile tamamlandı.

Radisson Blu Otelde yapılan toplantının ikinci gününde Terraco Türkiye Genel Müdürü Engin Tanrıverdi ve Yönetim ekibi; pazarda varmak istedikleri hedefleri,yeni planları ve stratejileri bayileriyle paylaştı. Diğer yandan da pazar ihtiyaçları doğrultusunda onların Terraco Türkiye’den beklentilerini dinledi. 

Eski ve yeni Bayilere 2013 yılı satış, pazarlama hedef faaliyetlerinin ve   kampanya sistemlerinin anlatıldığı toplantıya Yönetim Kurulu üyesi  

Eric Widstrom da iştirak etti.

Toplantı sonunda çeşitli kategorilerde dereceye giren Bayilerine ödülleri dağıtıldı. 

Yeniden yapılanma ve hızlı bir değişim sürecinde olan Terraco Türkiye ve Bayileri için iki günlük toplantı son derece heyecanlı ve memnuniyet vericiydi.İlgi ve katılımın yoğun olduğu ve son derece verimli geçen toplantının ardından, gece geleneksel Gürcü Müzik ve dansları eşliğinde yapılan Gala yemeği ile noktalandı.

Doğaya ve insan sağlığına vermiş olduğu değerin altını önemle çizen ve bu doğrultuda sunmuş olduğu ECOLIFE ürünleriyle pazarda ön plana çıkmayı hedefleyen Terraco Türkiye, çözüm odaklı çalışmalarına ve sektöre global anlamda değer katmaya devam edecek.

 
 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account