Isıtma sektörünün dünya devi Ariston Thermo Group, Türkiye genelindeki bayileri ile bir araya gelerek 2012 değerlendirmesi ve 2013 iş hedeflerini paylaştı.

Editör
18.02.2013

 

Toplantının moderatörlüğünü üstlenen ünlü sanatçı Kadir Çöpdemir’in inşaat ve ısıtma sektörüyle ilgili Türkiye’deki komik uygulamalardan oluşan interaktif sunumu büyük ilgi gördü. 

Kalite, güven ve enerji tasarrufunu bir arada sunarak yaşam alanlarında yüksek konfor sağlayan Ariston Thermo Group, Antalya Hillside Su Hotel’de Türkiye genelindeki bayileriyle bir araya geldi. Açılış konuşmasını Ariston Thermo Group Türkiye Genel Müdürü Francesco SGARBİ’nin yaptğı toplantıda 2012 değerlendirmesi, 2013 yılı pazar değerlendirmesi ve hedefleri paylaşıldı.  2013 satış hedefleri, pazarlama stratejisi, yeni EVO serisi kombi ürün gamı ve  tesisatçı sadakat programı “Ariston Club” hakkında detaylı bilgi aktaran Pazarlama Müdürü Işıl AKSOY Ariston kombileri garanti süresinin 3 yıla çıkarıldığı bilgisini aktardı. 

Moderatörlüğünü Kadir ÇÖPDEMİR’in üstlendiği toplantıda, Reklamcı, Pazarlama İletişimi Uzmanı Levent ERDEN geleceğe yönelik pazarlama trendlerini paylaştı. Bayiler toplantının gala gecesinde sahneye çıkan Nadide Sultan’ın birbirinden güzel şarkılarıyla tüm yılın yorgunluğunu attılar.

Evo İle %35 Enerji Tasarrufu... Siz De Bu Gelişime Katılın 

Ariston Thermo Group olarak ısıtma pazarında belirleyici olduklarını ve tüm dünyada büyüme gösterdiklerini vurgulayan Ariston Thermo Group Türkiye Genel Müdürü Francesco SGARBİ, 2020’ye kadar cironun yüzde 80’ini yüksek verimli ürünler ve yenilenebilir enerji teknolojilerinden sağlama hedefiyle çalıştıklarını belirtti.  Francesco SGARBİ; “Sürekli gelişim ilkesinden ilham alınarak “Siz de bu gelişime katılın” sloganıyla EVO serisi kombi ürün gamını hayata geçirdik. Yüksek teknoloji ürünü olan kombiler yüzde 35 enerji tasarrufu sağlıyor. Ayrıca, eski modellere göre çevreye yüzde 75 oranında daha az zarar veriyor.” dedi.                  

Yeni Tesisatçı Sadakat Programı "Ariston Club"

170 bayinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda Ariston Thermo Group Türkiye Pazarlama Müdürü                Işıl AKSOY inşaat sektörü ve konutlar ile ilgili 2012 yılı verilerini, 2013 satış hedefleri ve  pazarlama stratejisini paylaştı ve yeni tesisatçı sadakat programı ”ARISTON CLUB” hakkında bilgi verdi.                       Bu program sayesinde Ariston bayilerinden ürün  alan tesisatçıların”ARISTON CLUB”a üye olarak EVO serisi kombi montajı yaptıklarında, her ürün için 30 TL + KDV nakit kazanabilecek ya da daha yüksek tutarlı kontör ya da hediye çekleri tercih edebilecekler. 

Ariston Kombiler Artık 3 Yıl Garantili 

Ariston Thermo Group Türkiye Pazarlama Müdürü Işıl AKSOY; Ariston kombi kullanıcılarını sevindirecek bir haberi de bayilerle paylaşarak, tüm Ariston kombileri daha önce 2 yıl olan garanti süresinin 3 yıla çıkarıldığı bilgisini aktardı.

Kalite Ve Güven...

Kalite, güven ve hızlı servis prensiplerinden ödün vermeyen Ariston Thermo Group’un ürün gamındaki tüm ürünler hakında bilgi aktaran Satış Öncesi ve Sistem Ürünleri Satış Müdürü                        Nihat YILDIRIM ürün gamına yeni eklenen EVO serisi kombi modelleri, Genus Premium Hp model 115 kw ve 150 kw duvar tipi kazanlarıyla ilgili de teknik bilgiler verdi.

Bilgilendirme Turlarına Devam...

10 ülkede 19 üretim tesisi, 30 ülkede 47 şirketi ve 6.800 çalışanı ile 4 kıtada faaliyet gösteren Ariston Thermo Group, 2011 yılından beri yeni dogalgaz gelen illere öncelik verilerek Türkiye genelinde gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantılarına bu yılda devam edecek. 22 ilde düzenlenecek toplantılarda genel sektör değerlendirmesi, enerji verimliliği yüksek ürünler, yenilenebilir enerji hakkında bilgiler paylaşılacak. 

Ariston Thermo Group Hakkında

Ariston Thermo Group ısıtma ve kullanım suyu sistemlerinin üretim ve pazarlamasında lider olan çok uluslu bir şirkettir. 

2012 yılında 1.33 milyar euro ciroya ulaşan Ariston Thermo Group, yılda 6.5 milyon adet ürün üretmektedir. 10 ülkeye yayılmış 19 üretim tesisi, 30 ülkede faaliyet gösteren 47 şirketi ve 6.800 çalışanı ile 150’den fazla ülkede dağıtım ağına sahiptir.  

Ariston, Elco, Cuenod ve Chaffoteaux ana markaları altında ısıtma sistemleri ve servislerinde çok geniş bir ürün gamına sahiptir.

Grup enerji verimliliği konusundaki verdiği önemi yenilenebilir enerji sistemlerine yapılmış olan güçlü yatırımlarla ve yüksek tasarruf sağlayan yoğuşmalı kombiler, güneş panelleri, ısı pompaları ve yüksek kapasiteli su ısıtıcıları geliştirerek desteklemektedir.

 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account