Tuna Ofis’in konforu ve kaliteyi bir arada sunan iki ürünü Jack ve E-Motion ofis mekanlarındaki sıradanlığı yerle bir ediyor.

Editör
18.02.2013

 

Burghard Vogtherr tarafından tasarlanan Jack serisinin çalışma koltukları, ofis koltukları kategorisinde tasarım ve lüksün yepyeni bir boyutunu gözler önüne seriyor. Çalışma koltuğunun yanı sıra toplantı ve bekleme salonu koltuklarını da içeren bu yeni ve özel seri, konfor ve modern çizgileri zarafet ile harmanlıyor.  Yenilikçi çizgileri ve konforlu deri döşemeleriyle öne çıkan bu seride, çalışma ve toplantı koltukları 3 farklı sırt yüksekliği ile kullanıcısının rahatlığını garantiliyor. Serinin bekleme koltuklarına, ayak uzatmak için ottoman puf ilave edilebiliyor. IF Product Design Award 2013 ödülüne sahip olan,aynı zamanda İsviçre Parlamentosu tarafından da tercih edilen Jack, doğal deri renk opsiyonları ve farklı ayak alternatifleri ile ofislere yepyeni ve göz kamaştırıcı bir heyecan getiriyor. 

Jack çalışma koltuklarının yanı sıra çağdaş ofis dinamiklerine uygun tasarlanan E-motion ise ofis planlamacılar için yepyeni bir yaklaşım oluşturuyor: “Eş yapılandırma.” Bu yaklaşım, hem yüksek hem de düşük yoğunluklu kullanımı kolaylaştırıyor.Proje yapılandırma planlaması için belirleyici faktör kullanıcı sayısıdır. Bu bilgi, kullanılmak üzere platform sayısını ve boyutunu belirler. e-motion  e-support platformu, sisteminin santral birimidir. Pratik aksesuarları,  güç erişim ve kablo yönetimi için gelişmiş çözümleri geniş bir yelpazede sunan son dereceesnek bir sistemdir. e-motion, kullanımı basit ama sofistikedir, çözmek için çok detaylı çalışmalar yerine hazır konfigürasyonlar ile projelere hızlı çözümler üretir.

Hafif yarı geçirgenliğe, renklere ve dokulara daha fazla yer veren e-motion,bireysel çalışma ve yönetici toplantı alanları için de ideal çözümler sunar. 

 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account