Bulut İnşaat Evviva projelerini alışılageldiği gibi sadece satış ofislerindeki maketler üzerinden sergilemek yerine, haritadaki gerçek konumlarında ve tüm detaylarıyla 3 boyutlu olarak gösteren bir sisteme aktardı.

Editör
15.02.2013

 

Google Earth tabanlı yazılımıyla kullanıcılarına 3 boyutlu sektörel bir rehber hizmeti sunan ve bu özelliği ile de dünyada tek olan 3DLocationEarth.com, Bulut İnşaat’ın Evviva markalı 8 projesini internet üzerinden 3. boyuta taşıdı. 

Bulut İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Temel Bulut, “Şirketimizin inovatif yaklaşımlarını tüketiciye fayda sağlayacak bir araçla göstermek istedik. Artık hayata geçirilen konut projelerinde alıcı grubun, sadece projenin bulunduğu bölge insanı değil, tüm ülke hatta tüm dünyadır” diyerek, “Özellikle yabancılara mülk satışı ile ilgili yasayla birlikte artık ortada gerçekten devasa bir alıcı potansiyeli var. Fakat dünyanın her noktasındaki alıcılara, satış ofisimize gelip projeyi yerinde görün deme ya da maket üzerinden tanıtma şansımız yok.  Bu nedenle yapımını üstlendiğimiz markalı konut projelerini, teknolojik yenilikleri kullanarak tanıtmak üzere 3DLocationEarth.com ile işbirliğine geçtik” dedi. 

3DLocationEarth.com tarafından gerçekleştirilen uygulama sayesinde Evviva Residence, Evviva Yaşam Merkezi, Evviva Gümüş City, Evviva Tower, Evviva İnci, Evviva Home, Evviva Gold ve Evviva Queen’e link üzerinden ulaşılıp 3 boyutlu olarak inceleme fırsatı sunuluyor. 

 
 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account