Sarev, birbirinden canlı renkleri ve doğanın yeniden uyanışından ilham aldığı desenleri ile evlerimizde eşsiz bir bahar havası yaratıyor.

Editör
14.02.2013

 

Sıcak yüzünü yavaş yavaş göstermeye başlayan göz alıcı bir güneş, saçlarımızın arasında gezinen ılık meltemler ve şehrin her köşesinde bir bir açan büyüleyici renklere sahip eşsiz çiçekler…  Bahar tüm güzelliklerini cömertçe sunmaya hazırlanırken, evlerimiz de doğadaki bu mucizevi değişiminin etkisi altına giriyor. 

Sarev 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda yer alan desenlerdeki vurgular ve pamuklu dokumalar dikkat çekerken, beyaz fonların üzerindeki göz alıcı renkler tazeliği ve canlılığı yatak odanıza taşıyor. Antibakteriyel ve %100 pamuklu dokuların kullanıldığı Sarev 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda bulunan ve pike, yastık kılıfı, çarşaftan oluşan tek kişilik ve çift kişilik pike takımları ev tekstili alanında fark yaratmaya devam ediyor. Sezonun favori renkleri arasında yer alan turuncu, pembe, lacivert, kırmızı, sarı gibi sıcak renkler Sarev koleksiyonunda  da büyük yer kaplarken; lila ve mor tonları da koleksiyonda öne çıkıyor.

Sarev 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, baharla birlikte evini tazelemek ve evine yeni bir renk katmak isteyenler için Mart ayından itibaren tüm Sarev mağazalarında ve satış noktalarında yerini almaya hazırlanıyor.

 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account