“Güneşli Express Residence” ile yeni bir “yaşam merkezi”

Editör
14.02.2013

 

İnşa ettiği konutlar ile lüks ve konforu bir arada sunan BabacanYapı, Güneşli’de yapımına devam ettiği Güneşli Express Residence ile çok özel bir projeye imza atıyor. 4 bin 520 metrekare alan üzerinde yükselen proje, Güneşli’nin son yıllarda geçirdiği şehirleşme süreci, yaşadığı imar değişiklikleri ve yenilenen yüzü ile büyük bir uyum sağlıyor. 

Güneşli bölgesi; geleceğin Maslak ve Büyükdere Caddesi olarak anılıyor ve nitelikli konut projeleri, ofis blokları ve plazalara ev sahipliği yapıyor. Güneşli Express Residence ise, başta yatırımcılar olmak üzere oturmak amaçlı konut arayışında olanlar için sunduğu çok özel fırsatlar ile fark yaratıyor.

Bölge mimarisini yeniden şekillendiren proje, konumu itibariyle de dikkat çekiyor. Güneşli Express Residence, Mahmutbey gişelerine 4 dakika, Basın Ekspres Yolu'na 2 dakika, TEM Otoyolu’na 2 dakika, E-5 Otoyolu'na 6 dakika ve Atatürk Havalimanı'na 10 dakika mesafede bulunuyor.

Basın Express Yolu’nun yanı başında konumlandırılan Güneşli Express Residence, 158 konuttan oluşuyor ve içerisinde 1+0 stüdyo, 1+1, 1,5+1 Garden, 2+1 ve 3+1 Dubleks Penthouse daire tipleri yer alıyor. Bölgede bulunan AVM’ler, ticaret merkezleri, oteller, kongre ve sergi merkezleri, üniversiteler ve hastanelere olan yakınlığı da projenin değerini artırıyor.

Proje içerisinde açık yüzme havuzu, güneşlenme alanları, fitness club, iç bahçe, sauna, Türk hamamı ve dinlenme odası gibi sosyal aktivite alanlarına da yer veriliyor. Güneşli Express Residence ayrıca marketten kuaföre, cafeden kuru temizlemeye tüm ihtiyaçları gidermek amacıyla beş ticari üniteyi de bünyesinde barındırıyor.

Anahtar teslimlerinin Aralık 2014’te yapılacağı Güneşli Express Residence’da, konut sahibi olmak isteyenlere çok avantajlı bir satış kampanyası da sunuluyor. Kampanya ile daire bedelinin sadece dörtte biri peşinat olarak alındıktan sonra 18 ay süresince herhangi bir taksit ve ara ödeme talep edilmiyor. Geriye kalan bedel ise 12 aydan 120 aya kadar uygun faiz oranları ile taksitlendiriliyor. Kampanyanın en dikkat çeken özelliği ise taksit ödemelerinin 18 ayın sonunda başlaması.

 

 

 

Kaynak : İnşaat&Yatırım 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account