Bir Gaggenau klasiği EB 388 fırın ile şık mutfaklar, harika sofralar!

Editör
14.02.2013

 

Gaggenau EB 388, beyaz eşyada devrim yaratan göz hizasındaki ve 90 cm genişliğindeki “ilk fırın” olma unvanının yanına 40 yıldır aynı tasarım ve el işçiliği ile üretilerek zamana meydan okumayı da ekliyor. 

Benzersizliği ile bir sanat eseri niteliğine kavuşan ve evlerde, kullanıcılarını profesyonel bir şef gibi hissettirecek her detaya sahip olan bu Gaggenau ikonu,en şık mutfakların ve leziz sofraların kahramanı oluyor. 

Lüks mutfak aletlerinde “Farkın adı” Gaggenau’nun efsanevi fırını EB 388, gerek tasarımı gerekse ayrıcalıklı özellikleriyle herkesi kendine hayran bırakıyor. EB 388, Gaggenau’nun, beyaz eşyada devrim yaratan ilk göz hizasındaki ve 90 cm genişliğindeki fırınlarının ilki ve en ünlüsü olma özelliği taşıyor. En üst düzey şefler, ilk defa kendi kendini temizleme özelliği ile de beyaz eşya dünyasında farklı bir akım yaratan bu Gaggenau klasiğine bayılıyor. Birkaç estetik değişikliğin dışında 40 yıldır aynı tasarım ve el işçiliği ile üretilen EB 388, yıllara meydan okuyan zamansız tasarım anlayışı ile New York Güzel Sanatlar Müzesi’nde sergilenmeye değer bulunan bir eser. 

Aynı anda dört farklı yemeği pişirebilen “kuzu” lakaplı fırın

Özel günleriniz veya davetlerinizde, dostlarınıza pişireceğiniz özel yemekler için tasarlanan EB 388’de aynı anda üç, dört farklı yemeği, hindi veya bir av hayvanını pişirmek mümkün olabiliyor. Zaten EB 388’in “kuzu” lakabı da 90 cm genişliği ve 78 litrelik iç hacmi sayesinde küçük bir kuzuya yetecek kadar geniş bir alana sahip olmasından geliyor. EB 388’in çevirme şişinde üç, dört kanatlı için de yeterli yer bulunuyor. Fırın taşı özelliği ile istediğiniz büyüklükte bir ekmeği, pideyi ya da pizzayı pişirebiliyor. Size de bu harika lezzetleri Gaggenau mutfağında sevdiklerinizle birlikte paylaşmak kalıyor. 

Evin profesyonel şef”i siz olun

Gaggenau’nun EB 388 fırın, kendi kendini temizleme özelliği sayesinde mutfaktaki işi yarı yarıya azaltıyor. Bu sistem ve özel Gaggenau mavi emaye yüzeyi sayesinde fırına hiçbir şey yapışmıyor. Otomatik olarak kendini temizleme işlemi sırasında bütün inatçı kirler sökülüp atılıyor ve fırın da eskimiyor. Dijital saat, pişirme süresi otomatiği, iç hacim için fiili sıcaklık göstergesi de bulunan EB 388, 50 dereceden 300 dereceye kadar elektronik sıcaklık kontrolü sunan 11 ayrı ısıtma yöntemiyle, kullanıcılarına, evinde profesyonel bir şef olma ayrıcalığı yaşatıyor. 

 

 

 

Kaynak : İnşaat&Yatırım 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account