Kavi Yapı tarafından Güneşli’de inşa edilen Home Aves projesinin örnek dairesi ziyarete açıldı.

Editör
14.02.2013

 

Kavi Yapı Genel Müdür Yardımcısı Selim Başdemir, “Kullandığımız malzemeyi ve inşaat kalitemizi görmek isteyenleri örnek dairemize bekliyoruz” dedi.

Kavi Yapı’nın İstanbul’un yükselen yıldızı Güneşli’de hayata geçirdiği Home Aves projesinin örnek dairesi ziyaretçilerini bekliyor. Home Aves’in örnek dairesi B Blok 1. Kat’ta yer alıyor. Şık ve fonksiyonel mobilyaların tercih edildiği örnek daire seçkin malzemeleri ve zengin detaylarıyla dikkat çekiyor. 

İki blokta 191 daireden oluşan Home Aves’te sekiz farklı tipte 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire bulunuyor. Projede yer alan dairelerin büyüklüğü 41 metrekare ile 172 metrekare arasında değişiyor.

Home Aves’te 1+0 stüdyo daireler 123 bin 897 liradan, 1+1 daireler 173 bin 395  liradan ve 2+1 daireler 248 bin 595 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Sadece 75 daire kaldı

Home Aves’ten daire alanlar peşinatın yüzde 25’ini hemen, geri kalan yüzde 75’lik kısmı ise 2014 yılı Ocak ayında ödüyor. Kuveyt Türk’le anlaşma yapan Home Aves, isteyen konut alıcısına 84 ay ile 120 ay arasında kredi kullandırıyor. Konutların yüzde 1 KDV avantajıyla satıldığı Home Aves’te ara ödeme ise yok. Bu ödeme planına göre Home Aves’te 41 metrekare büyüklüğünde 1+0 daireye 950 liradan başlayan aylık taksitlerle sahip olmak mümkün. Güneşli’nin prim potansiyeli en yüksek projesi Home Aves’te dairelerin hızla tükendiğini söyleyen Kavi Yapı Genel Müdür Yardımcısı Selim Başdemir, “Elimizde sadece 75 daire kaldı. Projede yer alan 3+1 dairelerin tamamı satıldı. Kullandığımız malzemeyi ve inşaat kalitemizi görmek isteyenleri örnek dairemize bekliyoruz” dedi. 

Hayat Aralık ayında başlıyor

6.5 dönüm arsa üzerinde inşa edilen ve yüzde 80’i yeşil alana ayrılan Home Aves’te daire sakinleri için garden aves (kuş bahçesi), garden fruit (meyve bahçesi) ve organik tarım yapılacak garden organic (sebze bahçesi) bulunuyor. 2012 yılı Şubat ayında yapımına başlanan Home Aves’te kaba inşaat tamamlandı.

Home Aves’te daire teslimlerinin 2013 yılı Aralık ayında başlaması planlanıyor. Nitelikli konut projelerinin yeni merkezi Güneşli’de inşa edilen Home Aves, sosyal donatılarıyla da adeta 365 gün tatil keyfi yaşatıyor. Projede yaz kış kullanılabilen yarı olimpik yüzme havuzunun yanı sıra fitness salonu, sauna, fin hamamı, tenis kortu, basket sahası, barbekü terasları, kat bahçeleri ve kameriye bulunuyor. 

Havaalanına 5 km uzaklıkta

Güneşli Home Aves, merkezi lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Proje Atatürk Havalimanı’na 5 km, E-5 Karayoluna 4 km, 212 AVM’ye 1.2 km ve Bankalar Caddesi olarak olarak bilinen Gülbahar Caddesi'ne yürüme mesafesinde yer alıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account