Vücudumuzu forma sokmayı yaza bırakmadan, önlemini almak ve formumuzu geri kazanabilmek için, Cellini’nin harika bir ürünü var!

Editör
13.02.2013

 

Kış aylarında, soğuk havalarında etkisiyle; daha az hareket ederek, enerji veren gıdaları tüketerek yavaşlattığımız metabolizma hızımızı, adım adım ilkbahara yaklaştığımız şu günlerde hızlandırabiliriz. 

Türkiye’de masaj koltuğu denince akla ilk gelen isim olan markanın, Cellini Gym Fit  ve Gym Fit Pro ürünleri ile fazla kilolardan kurtulmak ve formda kalmak artık çok kolay. Formunuzu korumada size yardımcı olurken, LCD ekranında görüntülenen kol ve bacak hareketleri simülasyonuyla da, daha konforlu bir fitness deneyimi yaşamanızı sağlar. İçerisindeki 50’ye yakın pozisyon sayesinde, vücudunuzdaki pek çok bölgeyi çalıştırır.

Sıkılaşarak zayıflamayı sağlayan Cellini Gym Fit ve Gym Fit Pro, sadece 10 dakikalık bir uygulama ile 1 saatlik spor etkisi yaratıyor. Hızlı ve etkili bir sonuç almanızı sağlayan Cellini Gym Fit ve Gym Fit Pro, vücuda verilen titreşim teknolojisiyle, kasların ve kemiklerin gelişmesini sağlarken, vücuda esneklik de kazandırıyor. Neredeyse, tüm kadınların şikayet ettiği selülit sorununu da ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. 

Cellini Gym Fit ve Gym Fit Pro ile Gelen Sağlık

Fitness ve masaj keyfini bir arada sunarak öncü bir duruş sergileyen Cellini Gym Fit ve Gym Fit Pro ürünleri; vücut direncinizi arttırırken, sırt ve bel bölgelerinizin güçlenmesine de yardımcı oluyor.

Cellini Gym Fit  ve Gym Fit Pro, bir simülatörden çok, bir fitness antrenörü gibi size eşlik eder.  Sahip olduğu LCD ekranında görüntüleyebileceğiniz kol ve bacak hareketleri sayesinde, daha profesyonel bir spor deneyimi yaşayabilirsiniz. Hafızasındaki 50’ye yakın fitness pozisyonuyla, vücudunuzun her bölgesini kusursuz bir şekilde çalıştırır.

Vücuttaki tüm kasların çalışmasını sağlayan Cellini Gym Fit ve Gym Fit Pro, vücuda alınan oksijen miktarını arttırarak hormonların da daha iyi çalışmasını sağlar. Ayrıca, eklem sakatlıkları riskini minimuma indirir. 

14 yaş ve üzeri herkesin kullanabileceği ürünler olan Cellini Gym Fit ve Gym Fit Pro; kemik yoğunluğunu ve kolajen üretimini arttırmaya yardımcı olurken, zihinsel ve bedensel stresinizi de azaltmaya yardımcı olur. Size de, formunuzu korumanın keyfini sürmek kalır.

Lansman fiyatları ile tüketicilerin kullanımına sunulan Cellini Gym Fit ve Gym Fit Pro ile bedeniniz ve ruhunuzu yaza hazırlayın.

 

 

Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account