The Marmara Taksim, dünyaca ünlü tasarımcı ve iç mimar Dan Kwan imzasını taşıyan toplantı odaları ve balo salonları kusursuz bir hizmet anlayışını yansıtıyor.

Editör
13.02.2013

 

The Marmara Taksim’in dünya çapında birçok çarpıcı projenin sahibi Dan Kwan imzası taşıyan toplantı odaları ve balo salonları, konuklarına kusursuz hizmet sunmaya devam ediyor. En ileri teknoloji altyapısına sahip, üç break out ve beşe bölünebilen The Marmara Meeting Center katı,  kusursuz toplantılara ev sahipliği yapıyor. 

The Marmara Taksim 2 balo salonu, 35- 450 metrekare arasında değişen ölçülerde 19 toplantı salonu ile İstanbul’un toplantı ve organizasyon merkezi olma özelliği taşıyor. İhtiyaca göre 10 kişilik küçük toplantılara veya 1000 kişilik uluslararası buluşmalara ev sahipliği yapabilecek kapasitedeki salon ve alanlar, modern çağın gerektirdiği tüm teknoloji altyapısını sunuyor.

Dijital panolarda bir tuşla toplantı salonlarının ışık sistemlerinin kontrol edebildiği otomasyon sistemlerinden, yüksek hızda internete kadar tüm detayların düşünüldüğü toplantı salonları, özel tasarım sandalye ve mobilyalarıyla katılımcıların konforunu da ön planda tutuyor. 

Residence kitchen farkıyla...

The Marmara Taksim, toplantıları bir lezzet şölenine dönüştürmek için de çeşitli imkânlar sunuyor. Residence kitchen farkıyla katılımcılar, toplantı öncesi The Marmara’nın ödüllü şeflerinin hazırladığı birbirinden lezzetli kahvaltılıkları tatma olanağı buluyor, toplantı aralarında isterlerse çay kahvelerini içiyor, isterlerse lounge kısmındaki barda içeceklerini yudumlayabiliyor. 

Ödüllü şeflerin hazırladığı muhteşem lezzetteki menülerin yer aldığı Tuti Restaurant’da yemek almak da mümkün. Tuti Restaurant tüm cephesi Taksim Meydanı’na açık olan balkon ve terasıyla dikkat çekiyor. 

The Marmara Taksim’in dekorasyonunda kullanılan yerel motifler otelin, “İstanbul’un simgesi” duruşunu vurguluyor. Lobide misafirileri karşılayan kırmızı renk tutku, aşk ve arzuyu yansıtırken, siyah şıklığı ve sadeliği ortaya çıkarıyor. Toplantı odalarında kullanılan koyu mavi ise bilgeliği ve ciddiyeti yansıtıyor. 

Kusursuz etkinliklerin adresi: Grand Ballroom 

Dan Kwan’ın geçen yıl bir proje ile yeniden yarattığı Grand Ballroom, kongre ve toplantılar için olduğu kadar sosyal organizasyonlar, yemek ve düğün davetleri için de ideal. 

Pencere tasarımları gün ışığını görecek şekilde yapılan Grand Ballroom, 254 metrekarelik gün ışığı gören fuayesiyle 700 kişilik toplantı, 500 kişilik oturma düzeninde yemek ve 750 kişilik kokteyl kapasitesiyle hizmet veriyor. İstendiği taktirde ikiye bölünebilen 626 metrekarelik balo salonu, 307 ve 320 metrekarelik iki ayrı salon olarak her tür organizasyona ev sahipliği yapıyor. The Marmara Taksim ana giriş katında yer alan Grand Ballroom’a otel dışından giriş imkanı da bulunuyor.

 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account