İstanbul’un yeni çekim merkezi Sancaktepe’de hayata geçirilen Sur Yapı Adapark, yüzde 75 oranında yeşil alanıyla yepyeni bir yaşam anlayışı oluşturdu.

Editör
13.02.2013

 

200 milyon dolarlık yatırım yapılan projede Tesis Yönetim Hizmetini, 23 yıldır “Yönetim ve İşletim” hizmeti sunan YKS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş. verecek…

Gün geçtikçe profesyonelleşen yatırımcılar yatırımlarını, tesis yönetimi konusunda uzman şirketlere güvenle teslim ediyorlar. Bu doğrultuda gerçekleştirilen işbirliklerinden biri de, “Tamamen İnsan Odaklı “ anlayışı ile yola çıkılan Sur Yapı Adapark ile YKS Tesis Yönetimi A.Ş. arasında yapıldı. Sur Yapı Adapark’ta YKS; tesis yönetimi ve işletim hizmetlerini üstlenecek. 

Sur Yapı Adapark'ta "Unutulan Değerler Yeni Nesillerle Tanışacak"

YKS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.Genel Müdürü Bahadır Adıyaman; “Bizler YKS olarak 23 yıllık tecrübemizle 2 milyon 400 bin m2 inşaat alanında, yıllık toplam 70 milyon TL işletme bütçesi olan 40’tan fazla tesise hizmet veriyoruz. Tesis yönetimi denilince Türkiye’de ilk akla gelen ihtiyaçlar, teknik, temizlik ve güvenlik olsa da, aslında çok daha kapsamlı bir hizmeti içermekte; verilecek hizmetlerin önem sırası tesisin konumu, büyüklüğü ve fonksiyonuna göre de değişkenlik göstermektedir. Sur Yapı Adapark; yüzde 75 yeşil alanı, balıklı gölü ve meyve bahçeleriyle şehir hayatı içinde doğaya yaklaşmayı sağlayarak unutulan değerleri yeni nesillerle tanıştırıyor. 119bin metrekare inşaat alanında 16 blok ve 826 adet konuttan oluşan projede bizler; Genel Yönetim, güvenlik, temizlik, bahçe bakım, sosyal tesis işletme bakım ve yardım masası hizmetlerini vereceğiz. Sancaktepe’ye yeni bir soluk getiren, Anadolu Yakası’na artı değer katan Sur Yapı Adapark’a  çok büyük katkı sağlayacağımıza inanıyoruz” açıklamasında bulundu.

 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account