Beylikdüzü’nün yeni çekim merkezi Semerkand Line AVM’de kalan son 30 mağaza satışa çıktı. Hemen teslim mağazaların fiyatı 320 bin liradan başlıyor.

Editör
12.02.2013

 

Caddeye cepheli konumuyla dikkat çeken Semerkand Line AVM’de büyüklüğü 21 metrekare ile 1000 metrekare arasında değişen toplam 95 mağaza bulunuyor.

Semerkand Yapı tarafından Beylikdüzü’nün merkezinde inşa edilen Semerkand Line Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde bulunan son 30 mağaza, açılış öncesi, 320 bin lira ile 1 milyon 740 bin lira arasında satışa sunuldu. 16 bin metrekarelik kapalı alana sahip iki katlı alışveriş merkezinde toplam 95 mağaza yer alıyor. Teslime hazır mağazaların büyüklüğü 21 metrekare ile 1000 metrekare arasında değişiyor. 

Merkezden mağaza almak isteyenlere iki farklı ödeme şekli sunduklarını söyleyen Semerkand Yapı Satış ve Pazarlama Direktörü Neli Devidas, “Birinci ödeme şeklinde satış bedelinin tamamı peşin alınıyor. Peşin ödeyenlere yüzde 10 indirim yapılıyor. İkinci ödeme şeklinde ise yüzde 50 oranında peşinat ödeniyor, kalan tutar taksitlendiriliyor. Bu seçenekte mağaza fiyatı üzerinden yüzde 5 oranında indirim de yapılıyor” dedi.

Buluşma noktası olacak

Semerkand Line AVM’nin caddeye cepheli konumuyla birçok projeye yürüme mesafesinde yer aldığını söyleyen Semerkand Yapı Satış ve Pazarlama Direktörü Neli Devidas, “Bu özelliği sayesinde alışveriş merkezimizin hem hafta içi, hem de hafta sonu Beylikdüzü, Bahçeşehir ve Esenyurt’ta yaşayanların buluşma noktası olacağına inanıyoruz” dedi. Semerkand Line AVM’nin bölge halkının her türlü alışveriş, yeme-içme ve eğlence ihtiyacına cevap verecek markaları bünyesinde barındırdığını belirten Devidas, “Bu nedenle Mado ve Kahve Diyarı’nın da aralarında bulunduğu birçok marka merkezde şimdiden yerini aldı” diye konuştu.  Semerkand Line AVM’den mağaza satın almak yerine kiralamayı seçenler için de çözüm sunduklarını belirten Devidas, “Mağazaları büyüklüklerine göre 2.500 bin lira ile 13 bin lira arasında kiraya veriyoruz. Bu sayede hayalindeki işe sahip olmak isteyenlere de fırsat sunuyoruz” açıklamasında bulundu. 

Semerkand Line AVM ve  Semerkand Line projesinin iç içe yer aldığını belirten Neli Devidas şöyle devam etti: 

“23 dönüm arazi üzerinde yükselen Semerkand Line, sekiz blokta toplam 555 konuttan oluşuyor.  Semerkand Line’da 850 araçlık otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, çok amaçlı aktivite salonu, satranç kulübü ve çocuk kulübü bulunuyor. Projede yer alan dairelerin hemen hemen tamamı satıldı.”

Havaalanına 15 dakika mesafede

Beylikdüzü’nün merkezinde yer alan Semerkand Line AVM, E-5 Karayoluna, metrobüs durağına, okullara, dershanelere, belediyeye tam teşekküllü iki hastaneye yürüyerek 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. Tüyap Fuar Merkezi’ne ve TEM bağlantı yoluna otomobille 5 dakika uzaklıkta olan Semerkand Line AVM, Atatürk Hava Limanı’na ise 15 dakikalık mesafede yer alıyor. 

 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account