Anadolu Yakası’nın 120 milyon dolar değerindeki en prestijli ofis projelerinden biri olarak A+ hizmetler sunan Nidakule Göztepe; dünyanın önde gelen firmalarının yeni adresi olmaya başladı.

Editör
12.02.2013

 

Projede satışların tamamlanıp, kiralamaların başlamasıyla birlikte Regus, Mazda ve UPM gibi birçok global şirket tercihini Nidakule Göztepe’den yana kullandı.  

Ofis projeleri geliştirme alanında yaptığı yatırımlar ile dikkat çeken Tahincioğlu Gayrimenkul, İstanbul Göztepe’de hayata geçirdiği A plus ofis projesi Nidakule Göztepe’de satışların tamamlanıp, kiralamaların başlamasıyla dünyanın önde gelen uluslararası firmaların gözdesi oldu. 

Uluslararası gayrimenkul kiralama şirketi Regus, Japonya’nın otomotiv devi Mazda ve uluslararası yenilenebilir ve geri dönüştürülebilir kağıt şirketi UPM,  Nidakule Göztepe’de yerlerini aldılar.  

A+ ofis projesi Nidakule Göztepe ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla dikkatleri üzerine çekiyor

Tahincioğlu Gayrimenkul, İstanbul Göztepe’de hayata geçirdiği A plus ofis projesi Nidakule Göztepe toplam 30 bin metrekare kiralık alan ve 35 kattan oluşuyor.  Projede, 450 ile 900 metrekare arasında değişen kiralanabilir ofis alternatifleri yer alıyor. 

A plus ofis kriterlerine uygun olarak geliştirilen Nidakule Göztepe projesinin en temel özelliği, yüksek verimliliğe sahip, gün ışığı alan, kullanım kaybı yaratmayan, kolay ve düşük maliyetle işletilebilen, sürdürülebilir ofis alanlarına sahip olması. Birçok ilkin uygulandığı projede, huzurlu ve verimli bir çalışma ortamının sağlanması için inşaat çalışmaları, ortak alan ve peyzaj tasarımları Feng Shui felsefesine uygun olarak yürütülüyor. Yeşile verdiği önemi aldığı Leed sertifikasıyla belgeleyen sahip Nidakule Göztepe, ulaşım kolaylığıyla da ofis arayanların dikkatini çekiyor.  Projede; çeşitli sosyal kullanım alanları dahil ofis kullanıcılarının talep edebilecekleri tüm VIP/kişiye özel hizmetler bulunuyor. 

 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account