Renklerin Ruhunu Yansıtan Dergi : Filli Boya Design Soul!

Editör
11.02.2013

 

Hem Renkli,Hem Tablet : Filli Boya Design Soul 

Rengin hayata dokunan her alanından içerik sunacak olan Filli Boya Design Soul Dergisi iPad, iPhone ve Android tabletler üzerinden yayın hayatına başladı.

Kurulduğu yıldan bu yana öncü ve yenilikçi bir tavır sergileyen Filli Boya, hayata geçirdiği Design Soul dijital dergisiyle, renklerin yaşamımızdaki önemini farklı ve keyifli bir dille aktarıyor.

Üç ayda bir iPad, iPhone ve Android cihazlar üzerinden yayınlanacak dergi,  hayata dokunan bütün alanlarda zengin bir içerik sunuyor. Bu içerik; modadan sanata, dekorasyondan kişisel bakıma, spordan teknolojiye, yeme içmeden kitaplara kadar uzanıyor. Her alandan tanınmış ve ilginç portrelerin, analizlerin, röportajların yanı sıra, içerikler video ve müziklere destekleniyor.

Birbirinden Renkli Konular ve Konuklar

Yaşam rehberi niteliğindeki derginin ilk sayısında;  Aydın Boysan, Haldun Dormen ve Kerem Erginoğlu gibi isimlerin özel ve hoş sohbetleriyle yer aldığı Design Soul’un ikinci sayısı Nisan ayında okuyucularıyla buluşacak.

Yazarları, fotoğrafçıları ve konuklarıyla kendi kimliğini ve tarzını bu doğrultuda belirleyen Design Soul dergisi, gündem yaratan sayılarıyla yayında olmaya devam edecek.

 
 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account