Mutfak Tasarım Uzmanları Yetiştiriyor

Editör
08.02.2013

 

Mutfak sektörünün lider markası Lineadecor’da ücretsiz projelendirme hizmeti ‘Lineadecor Mutfak Tasarım Uzmanları’ tarafından veriliyor. Lineadecor mağazalarında görev yapan uzmanlar, kendi formasyonlarına ek olarak  mutfak tasarımından satış tekniklerine, yeni trendlerden ürün ve malzeme bilgisine kadar pek çok konuyu içeren uzun bir eğitim sürecinden geçtikten sonra hizmet vermeye başlıyor. 

Lineadecor  ideal bir mutfak için gereken her adımda, istenen kaliteye ulaşmak üzere insan faktörü ve başarılı bir ekip çalışmasının önemini biliyor. Bu bilinçle kurulduğu günden bu yana insan kaynağına, bilgiye, deneyime ve yaratıcılığa gereken önemi vererek personelinin daima gelişim içinde olmasını sağlıyor.

Yurt içinde 62 satış noktası bulunan Lineadecor , tüm mağazalarındaki hizmet kalitesini bağımsız bir firma tarafından tüm müşterilere yapılan ‘Müşteri Memnuniyeti  Anketleri’ ile ölçümlüyor. 

Lineadecor mutfak sahibi olanlar, ürünü kendilerine tanıtan, ihtiyaç ve beklentilerine uygun tasarımı ortaya koyan, sipariş teslimine kadar her aşamaya rehberlik eden mutfak uzmanları tarafından aldıkları bu hizmetin ayrıcalıklarını yaşıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account