İtalya’nın butik aydınlatma markaları Voltalina ve Carlesso çarpıcı renkler ve ilginç tasarımlarla evlere yazın neşeli ruhunu yansıtıyor…

Editör
26.07.2011

Turuncu, kırmızı, parlement mavisi gibi renkleri kullanmak cesaret ister… Highlight  yazın göz alıcı renklerini  koleksiyonlarına taşıyor.

Birbirinden ünlü markalar, ışıldayan tasarımlar, fark yaratan detaylar… Highlight tüm sıcaklığıyla yaza damgasını vuruyor. Highlight’ın distribütörlüğünü üstlendiği, aydınlatmada modern akımların izlerini taşıyan modelleriyle, yaşam alanlarının havasını değiştiren Carlesso, renkleri ve tasarımlarıyla farkını ortaya koyuyor.

İtalya’nın el işçiliği ile ünlü butik markası Carlesso tasarımda ince detaylara önem veriyor. Örneğin avize zincirlerini tasarıma uygun kumaşlarla süslüyor, şapkaları el işçiliğiyle ve ipek kumaşlarla hazırlıyor.

İtalya’nın Murano adasında, İtalyan cam ustaların ellerinden şekillenen modeller gerçek birer sanat eserine dönüşüyor. İtalyan cam kalitesini taşıyan Voltalina, farklı tasarımları ile dikkat çekerken, Venedik tarzına adapte ettiği canlı renklerle avize modasına yenilik getiriyor.

Ayrıca Voltalina, kullanıcılarına Sistema Leonardo ile 30 saniye gibi kısa bir sürede kendi avizesini monte etme rahatlığını sunuyor.

Avrupa’nın En Büyük Aydınlatma Mağazası

Oldukça geniş bir showroom alanına sahip olan Highlight, Avrupa’nın en büyük aydınlatma mağazası olma özelliğini taşıyor. Aydınlatma ve tasarım alanında dünyanın en ünlü ve beğenilen markalarını aynı çatı altında toplayan Highlight, misafirlerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Highlight’ta, el yapımı, modern ve klasik avizeleri bulabileceğiniz gibi, bahçe, ayna aydınlatmaları ya da çeşitli ışık tasarımları yapılabiliyor. Bunların yanı sıra, gösterişli ürünleri sevenler için orijinal Swarovski taşlarla süslü ürünler de Highlight’ın mağazasında görülebilecekler arasında.

Highlight’ta, Voltolina, Arte Di Murano, Antica Murrina, Salvilamp, Swarovski, Panzeri, Novoart, MK Ilumination, Bejorama, Carlesso gibi dünyaca tanınmış markalın ürünleri yer alıyor.

Highlight, ürünleri kendi mekânlarında görmek isteyen müşterilerine, ürünlerini kendi evlerinde görme imkanı da tanıyor. Ayrıca, satın aldığınız tüm ürünleri adresinize ücretsiz olarak teslim ederek tecrübeli ekibi tarafından yüne ücretsiz olarak montaj yapıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account