Müşterilerine özelleştirilmiş kurumsal ve marka iletişim hizmetleri sunan Avantgarde Management, müşteri portföyüne bir yenisini daha ekledi

Editör
08.02.2013

 

Has Şirketler Grubu ve Evra Grup Ortaklığında hayata geçirilen Anadolu yakasının ilk Oto AVM’si Oto World Asya iletişim danışmanı olarak Avantgarde Management’ı seçti. Lokasyonu ve ulaşım kolaylığı ile yurt dışından da ziyaretçi akınına uğrayacak olan Oto World Asya, iş yerleri şehir dışına taşınma endişesi yaşayan galericilerin de yüzünü güldürecek.

Hava alanına yakınlığı ile yurt dışından günübirlik ziyaretçileri dahi ülkemize çekecek proje Türkiye ekonomisine çok büyük katkılar sağlayacak nitelikte. Sektörün önde gelenlerinin de örnek proje olarak gösterdiği Oto World Asya, öneminin gün geçtikçe daha iyi anlaşılacağı ve benzerlerinin hızlı bir şekilde artacağı bir marka haline gelecek. İçerisinde 365 iş yeri, galeriler, 0 ve 2. El showroomlar, oto servisleri, restaurantlar ve cafeler barındıracak proje 22 bin 275 metrekarelik bir alana kuruluyor. Ekim ayında temelleri atılan Oto World Asya’nın yatırım bedeli ise 170.000.000 TL. 

Doğanay Gıda, Tatlıses Çiğköfte, Civil Çocuk Giyim ve Makro Market gibi sektörünün önde gelen isimlerine iletişim hizmeti veren Avantgarde Management, tecrübeli ekibiyle Oto World Asya’yı Türkiye’nin prestij kaynağı markalarından biri olarak konumlayacak. Dizayn VIP ve YKS Tesis Yönetim Hizmetleri gibi otomobil ve inşaat firmalarıyla çalışan Avantgarde Management, bu konulardaki deneyimini Oto World Asya’ya aktaracak.

 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account