Organizatörlüğünü Messe München’nin yaptığı Bau Fuarı bu yılda sektörün önde gelen isimlerini ağırladı.

Editör
07.02.2013

 

2 yılda bir kez düzenlenen Bau Fuarı, 2013 yılında 151 ülkeden 235.000'i aşkın kişi tarafından ziyaret edildi. Ziyaretçiler arasında Hindistan’dan, Afrika ülkelerine ve Güney Kore’ye kadar dünyanın dört bir yanından gelen mimar ve mühendisler ağırlıkta idi.

Sektörün önde gelen firmalarından Armada Groupe®,  üretimini yapmakta olduğu Support-S, Support-E, Support-EU, Support-EUWF ve Support-ECO yüzer döşeme ayakları ile 2011 yılı BAU fuarında olduğu gibi bu yılda ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. ISO-9001 kalite belgesine sahip olan Armada Groupe, 3 yıla yakın süren TSE-K çalışmaları sonucunda “Dünya üzerinde standartlara uygun olarak üretim yapan ve bağımsız olarak denetlenen” tek pedestal üreticisi olma özelliğiyle fuar boyunca adından söz ettirmeyi başardı. 

Avrupadaki pedestal üreticileri içinde gerek kalite, gerekse ARGE çalışmaları ile her geçen yıl lider olma yolunda ilerleyen Armada GROUPE, ürün gamına ilave ettiği ARMWOOD markası altındaki ahşap ve ARMSTONE markası altındaki taş ürünlerle, teras döşeme sisteminde “Paket Ürünler” sunarak sektörün beklentilerine eksiksiz cevap vermeye çalışıyor.

Armada Groupe’un yeni ürünü olan Support-EUWF, BAU Fuarı ile birlikte dünya arenasında görücüye çıkarken Türkiye’de görülen ilgi ve başarı bu fuar ile birlikte dünyaya taşındı. 

 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account