Berker'den Zarif Bir Dokunuş Cyristal Ball

Editör
07.02.2013

 

1919 yılından bu yana kalite ve güvenli anahtar & priz sistemleri ve akıllı bina otomasyonları sektörünün lider markası Alman merkezli Berker, dünyanın 65 ülkesinde sunduğu özel çözümlerle teknolojinin derinliğini, kullanım kolaylığıyla harmanlıyor. Evlerde teknoloji ve fonksiyonelliği bir arada sunan Berker, Swarovski taşlı Crystal Ball modeliyle şıklıkta devrim yaratıyor.

Ayna cam ya da siyah cam olarak dizayn edilebilen yüzeyin üzerindeki Swarovski taş, bir dokunuşla ışık sisteminden klimalara kadar evinizi kontrol altına almanızı sağlarken aynı zamanda dekorasyonun kusursuz bir tamamlayıcısı olacak… 

Şık ve tasarım örneği ürünleriyle yaşanılan mekânlara değer katan Berker, sadeliğin içine estetik katarak fark yaratmak isteyenlere özel, swarovski taşlı “Crystal Ball” akıllı anahtarı üretti.

Evinizde aydınlatmayı, klimayı, müzik setini, güvenlik sistemini ve hatta panjurları kontrol edebilme özelliğine sahip akıllı anahtar, aynı zamanda yükleyebileceğiniz bir senaryo ile hepsini aynı anda da yapabiliyor.

Eve girerken tek dokunuşla aydınlatmayı, klimayı veya yüklediğiniz tüm özellikleri aynı anda açabilen akıllı anahtara çıkarken dokunduğunuzda da tüm özellikleri kapatarak işinizi kolaylaştırıyor. Zengin ürün yelpazesine sahip Berker, şıklığıyla göz dolduran Crystal Ball ile zarif bir dokunuşun yanında hayatınıza en üst düzey teknoloji getiriyor.

Kristal ağırlıklı ev konseptine tam anlamıyla uyum sağlayan Crystal Ball, aynı zamanda sade dekore edilen evlerde de farklılık yaratıyor. Modern tasarım, sadelik, şıklık ve fonksiyonelliği bir arada bulunduran Swarovski taşlı model, kolay tutulabilen yüzeyiyle güvenli ve rahat bir kullanım sunuyor. Anahtara bastırmanıza gerek kalmadan ufacık bir dokunuşu algılayan zarif anahtar, tasarım harikası dizaynıyla şık evlerin baş tacı oluyor… 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account