Doğal taş sektörünün önemli fuarlarından biri olan Marmomac 2023 İnternational Exhibition of Stone Desing and Technology fuarı 26-29 Eylül 2023 tarihleri arasında

Editör
22.09.2023

1940 yılında küçük bir mozaik ve mermer atölyesi olarak faaliyetlerine başlayan firmamız, bugün ülkemizin birçok farklı noktasında yer alan ocak ve Afyonkarahisar’daki üretim fabrikaları ile hizmet hayatına devam ediyor. Alimoğlu ailesi olarak hizmet hayatına başladığımız günden bugüne; sektör gereksinimlerini ve çağın teknolojik gelişmelerini daima yakından takip ederek, çalışma yöntemlerimizi güncel tutmaya büyük özen gösteriyoruz. Alanında uzman çalışanlarımız, öncü mühendislerimiz ve yılları aşan tecrübemiz ile ülkemizi, dünyanın dört bir yanında temsil etmenin gururunu yaşıyoruz.

Dünyanın da Tercihi
Alimoğlu Mermer ailesi olarak her yıl dünyanın en prestijli mermer fuarlarına katılırken; başta A.B.D., Avrupa ve Uzakdoğu olmak üzere tüm dünya ülkelerine ürünlerimizi sunmaya; kesintisiz bir şekilde ulaştırmaya devam ediyoruz. Her yıl daha fazla ilgi ve talep gören doğal taş ve mermer koleksiyonlarımız ülkemizde ve dünyada prestij değeri yüksek projelerde yer alırken; sektöründe önce mimar ve mühendislerin de en çok tercih ettiği firmalar arasında bulunmaktan ayrıca mutluluk duyuyoruz. 

Sürdürülebilirlik
Profesyonel ve deneyimli yönetim kadromuz sayesinde her geçen yıl, üretim ve ihracat ağımızı genişletiyor; müşterilerimizin ihtiyaç, talep ve beklentilerini kusursuz şekilde karşılamak için azimle çalışmaya devam ediyoruz. Uluslararası kalite standartlarına uygun olacak şekilde üretim yaparken, çevre bilincimizi koruyor ve bu işin sürdürülebilir bir şekilde yapılması için gerekli önlemleri almaya özen gösteriyoruz. 

http://alimoglumarble.com/

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account