Günsan, referanslarına son olarak Ankara ve Kocaeli’ndeki projeleri ekledi.

Editör
19.09.2023

Anahtar ve priz sektörüne getirdiği yenilikçi ve özgün yaklaşımıyla Türkiye’nin dört bir yanındaki kamu ve inşaat projelerinde yer alan Günsan, referanslarına son olarak Ankara ve Kocaeli’ndeki projeleri ekledi.

Günsan Elektrik, çözüm ortaklığı yaptığı inşaat projeleriyle referansları arasına sürekli yenilerini ekliyor. Son olarak, Asmolen Yapı Panorama 4 ve Tunç Gold Yapı projelerinin aydınlatma ve sigorta ekipmanlarında tercihi Günsan’dan yana oldu. Günsan, kaçak akım röleleri ve sigorta ekipmanları ile Tunç Gold Yapı projesinin güvenliğini sağlarken, Asmolen Yapı Panorama 4 projesinin iç mekan tasarımlarını ise Eqona serisinin siyah renkli anahtarı ile tamamladı.

Hem güvenlik hem de aydınlatma ürünleri ile değer katıyor

2023 yılında da önemli referans projelerine değer katmaya devam eden Günsan Elektrik, Ankara’da bulunan Tunç Gold Yapı projesinde, devrede meydana gelmiş kaçak akımı anında algılayan, tespit eden ve açma işlemi yaparak, insanları veya tesisatı koruyan, olası tehlikeleri önleyen kaçak akım rölesi ve sigorta ekipmanlarıyla da yer aldı. Kocaeli’nde bulunan modern ve şık mimariye sahip Asmolen Yapı Panorama 4 projesinin odalarında ise Günsan Eqona Füme anahtarları kullanıldı. 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account