Özyurtlar-Bahaş Ortak Girişimi’nden ‘Studio House Ispartakule’de ister ticari, ister ev tapulu daireler.

Editör
15.09.2023

Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding ortaklığıyla hayata geçen projede deniz ve göl manzaralı home ofis daireler, hem yatırım hem de ticari amaçlı olarak sunuluyor.

İstanbul’un dönüşümünde önemli rol oynayan Özyurtlar-Bahaş Ortak Girişimi’nin, Bahçeşehir’de hayata geçirdiği ‘Studio House Ispartakule Projesi’nde home ofis daireler ticari tapu ya da ev tapusu ve yüzde 18 KDV avantajıyla satışa sunuluyor. 

Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding, Bahçeşehir’de ortaklaşa hayata geçirdikleri ‘Studio House Ispartakule Projesi’ni, ticari alan tapusu ya da ev tapusu sahibi olma avantajıyla sunuyor. Riskli binaları dönüştürerek başta Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Şişli, Üsküdar olmak üzere İstanbul’un pek çok bölgesini olası depreme karşı güvenli hale getirmeyi hedefleyen Özyurtlar-Bahaş Ortak Girişimi, ‘Studio House Ispartakule’yi hem kârlı bir yatırım yapmak hem de ikamet avantajı yakalamak isteyenler için özel olarak tasarladı. 

Toplam 16 bin 500 metrekare inşaat alanı üzerinde konumlanan ‘Stüdyo House Ispartakule’, 15 katlı tek blok olarak yükseliyor. Home ofis kullanımına uygun ve tamamı 1+0 ve 1+1 olmak üzere toplam 195 daire ve 10 ticari alandan oluşan proje, her katından deniz ve göl manzarasına sahip olan full donanımlı ve residence sistemiyle hizmet verecek şekilde planlandı.

Teras katında yer alan ve tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlanan sosyal tesisiyle de dikkat çeken proje hamam, sauna, spor salonu ve kafe hizmetlerini de bir arada sunuyor. 

Hafriyat çalışmalarının bittiği, temellerin atıldığını ve inşaat aşamasının hızla devam ettiği ‘Studio House Ispartakule’, Avcılar Bahçeşehir’de inşa ediliyor. Üst düzey konfor sağlayan detayların düşünülerek tasarlandığı projenin en dikkat çekici özelliklerinden biri de ticari tapuya sahip olması. Projeden home ofis alan yatırımcı, ticari tapu ya da ev tapusu alabiliyor. Ayrıca yüzde 18 KDV avantajıyla sunulan ‘Studio House Ispartakule’nin 24 ayda teslim edilmesi planlanıyor.

Full donanım özelliği ile sınırsız konfor sunan projede 7/24 resepsiyon hizmeti yer alıyor. Projeye özel kapalı otopark, park yeri arama sorununu ortadan kaldırırken aynı zamanda hava şartları karşısında korunaklı bir ortam da sunuyor. Yerden ısıtma, ankastre mutfak, mini buzdolabı ve yaşam alanını ferahlatan yüksek tavanlarda bu projede yer alıyor.

Ispartakule’de merkezi bir lokasyonda yer alan proje, İstanbul Havalimanı’na yaklaşık 20 dakikalık mesafede yer alıyor. Metro, otobüs, minibüs ve dolmuş hatlarına ulaşım kolaylığıyla dikkat çeken projeden alışveriş merkezi, eğitim kurumları ve sağlık kuruluşlarına kolayca ulaşmak mümkün.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account