Nolte en yeni ürünlerini Nolte, Living Kitchen 2013 Fuarı'nda sergiledi

Editör
06.02.2013

 

Her yeni yıl, birçok yeniliği de beraberinde getiriyor. Değişen zevkler ve beğenilerle birlikte gelişen teknoloji ve gelişmeler de hayatımıza yansıyor. Bu değişimin en çarpıcı örnekleri de evlerde yaşanıyor.

Özellikle her geçen gün çok daha fonksiyonel kullanım özellikleri kazanarak bir yaşam alanına dönüşen mutfaklar bu değişimin merkezi. Mutfak alanındaki en son yenilikler ise Ocak 2013 tarihinde Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleşen Living Kitchen 2013 Fuarı’nda sergilendi. Mutfak, yatak odası ve dolap sistemlerinde “Kalite her şeyden önce gelir” ilkesinden taviz vermeden dünya trendlerini belirleyen dünyaca ünlü marka Nolte, en son tasarımları ile fuarın gözdesiydi.  

Yüksek kalite standardının evlerdeki en önemli temsilcilerinden biri olan Nolte, Living Kitchen 2013 Fuarı’na en çok marka ile katılan firma oldu. Nolte, fuarda Nolte Küchen, Nolte Möbel, Express Küchen, Express Möbel ve CS Schmal markalarının birbirinden güzel modellerini gözler önüne sererken 2013 yılı trendlerini de sergiledi.

Nolte Türkiye Genel Müdürü Sebahattin Gürel; yeni yılda pazara birçok yenilik sunduklarını ve yeniliklerin fuarda yoğun ilgi gördüğünü ifade etti. Sebahattin Gürel, “Nolte olarak biz her yıl ürün gamımızı sektör trendlerine göre mutlaka yenileriz. 2013 yılının yeniliklerinin sergilendiği bu fuarda Nolte Küchen’in tüm yenilikleri büyük beğeni topladı.

Çok tercih edilen lake kapaklar ve klasik kapaklar da dahil olmak üzere Nolte Küchen ürün gamına 21 adet yeni kapak eklendi. Bu yeni modeller arasında canlı renk yelpazesine sahip LUX, kulpsuz kullanılan Alpha Lack, özellikle Türk bayrağı kırmızısı renginde üretilen kapak ve doğal ahşap görünümlü Nature serileri çok beğenildi. Mutfak alt ve üst dolaplarında yeni sürgülü kapak uygulaması ile dar mekanlarda daha geniş hareket alanı sağlıyor, üst dolaplara entegre edilen spotlarla da görüntü bütünlüğü oluşturuyoruz. Bir diğer yeniliğimiz olan baskılı cam ara panellerimizi de aydınlatmalı olarak uygulamaya başladık.” dedi.

Yüksek kalite standardı ve mükemmellik anlayışına olan talebi karşılayabilmek için 2009 yılının Ekim ayında Nolte Home Studio mağazaları ile tüm birikimini ve kalitesini Türkiye’ye taşıyan Nolte; İstanbul Etiler, Nişantaşı, Avcılar, Erenköy, Kalamış’ın yanı sıra Bursa, İzmir, Ankara, Kayseri, İzmit ve KKTC’deki mağazalarında da en son modellerini müşterilerinin beğenisine sunuyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account