Banyoda taze renklerin senfonisi Duravit Darling New: Tasarımında aşk var

Editör
05.02.2013

 

Duravit’in yeni banyo serisi Darling New, bahar renkleri ve ürün çeşitliliği ile banyolara girmeye hazır. Tasarımında aşkın tazeliğini ve coşkusunu yansıtan Darling New,  Sieger Design Grubu tarafından Duravit için tasarlandı.

Michael ve Christian Sieger’in lavabodan elektronik klozet kapağına, mobilyadan masajlı küvete kadar uzanan bu yeni serisi "az maliyetle bol tasarım" temel fikrini destekliyor. 

Duravit Darling New, toplamda 25 farklı vitrifiye modeli, 12 farklı küvet modeli ve 52 parçadan oluşan banyo mobilyası grubuyla “Herkesin Sevgilisi” olacak. Darling New serisinde mobilyaların gövdeleri ve tezgah üstleri ihtiyatlı mat beyaz veya terra ile bitirilmişken, ön kısımlar taze, spring ya da azur ile dünyaya renkli bir yüzle bakıyor. Daha ağırbaşlı bir renk tercih edenler aradıklarını “Pine Silver” ya da “Pine Terra”nın canlı dokusunda bulacaklar.

Mobilyasında tek renk arayanlar için ise, ön kısımlarda gövdeye uygun beyaz ya da terra renkler de mevcut. "Darling New" serisinin ana motifi vitrifiyelerde, mobilyada ve küvetlerde görülen zarif kenar bantları ve dairesel biçim. Vitrifiye serisi küçük lavabolardan asma klozetlere ve asma bidelere kadar uzanıyor. 

Duravit Darling New serisinin mobilya gurubu taze renklerinin yanı sıra çok uzun ömürlü olmasıyla da farklı. Tezgah üstleri, konsol panelleri ve duvar rafları gibi çok kullanılan yüzeyler çizilmelere dayanıklı olmalarını sağlayan özel dokulu vernikle kaplı.

Bu seride farklı ebatlarda boy dolapları, hareketli dolap üniteleri, aynalar ve aynalı dolaplar bulunuyor. Toplam 52 parça mobilyadan oluşan Darling New, Duravit’in sunduğu en kapsamlı mobilya grubu olmasıyla da önem kazanıyor. 

Duravit Darling New serisini tamamlayan küvet gurubunda ise 12 farklı modeli bulunuyor. Küvetlerin yanında mobilya panelleri, akrilik paneller, küvet destek çerçeveleri ve boyun yastıkları da seride yer alıyor. Zarif kenar bandının altındaki LED aydınlatma, isteğe göre nazik, beyaz bir pırıltı saçıyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account