Kastamonu Entegre, Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi’de düzenlenen Delhi Wood Uluslararası Mobilya Yan Sanayi ve Ahşap İşleme Teknolojileri Fuarı’nda, geniş ürün yelpazesi ile dikkatleri üzerine çekti.

Editör
05.02.2013

 

Ahşap ve orman ürünleri ile anılan, kapı paneli üretiminde Avrupa’nın önde gelen şirketleri arasında yer alan Kastamonu Entegre, yurtdışı yatırımlarının yanı sıra Türkiye’nin sektör lideri olarak dünyanın önde gelen mobilya fuarlarının konuğu olmaya devam ediyor. 

Hindistan’ın Yeni Delhi şehrinde 31 Ocak 3 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Delhi Wood Fuarı, 450 firma ve yaklaşık 30.000 ziyaretçinin katılımı ile gerçekleştiriliyor. Kastamonu Entegre fuarda, hazır kapı paneli pazarına yeni bir anlayış getiren, tescilli dünya markası Dorpan ile fark yarattı. Kastamonu Entegre standında yoğun ilgi gören Dorpan ürünleri, modern çizgilere sahip tasarımları, özenle seçilmiş üstün nitelikli hammaddesi ile ziyaretçilerden tam not aldı.

Kastamonu Entegre, fuarda sergilediği mutfak dolabından gardıroba, banyo dolabından kapıya kadar tüm ahşap dekorasyon malzemelerinde şıklık ve kalitenin simgesi olarak kullanılabilecek GLOSSMAX parlak levha ürünleri ile de sektörde yeni bir dönem açtığını ortaya koydu.

Kastamonu Entegre, Delhi Wood fuarında gördüğü yoğun ilgi ile bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini bir kez daha vurgulamış oldu.

 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account