Hasoğlu Yapı’nın, İstanbuldaki projelerinden biri olan Newista Life Başakşehir’de, kalan son 15 dairenin satışı devam ediyor.

Editör
05.02.2013

 

Hasoğlu Yapı İstanbul Başakşehir’de başlattığı ve 43 özel daireden oluşan butik projesi Newista Life Başakşehir’de kalan son 15 dairenin satışı devam ediyor.                               

Aralık 2013’de teslim edilmesi planlanan proje, bölgedeki en uygun metrekare fiyatlarına sahip olma özelliğiyle de dikkat çekiyor.  

Ticari birimleriyle de yatırımcılarına karlı bir yatırım fırsatı sunan Newista Life Başakşehir’de dükkanların  metrekaresi 5 bin 100 TL’den başlıyor ve 15 aya kadar vade imkanı sunuluyor.

Proje bünyesinde göze çarpan en önemli detaylardan bir de 3 bin metrekarelik Grossmarket. Toplam 52 mağazadan oluşan Alışveriş Merkezi, “Açıkhava” konsepti ile inşa ediliyor. Gerek proje sakinlerine gerekse bölgede yaşayan yüz binlerce kişiye açıkhavada alışveriş yapma olanağı sunan projenin inşası tüm hızıyla devam ediyor. Açık AVM üzerinde tek blokta yer alan daireler 2 artı 1, 3 artı 1, 4 artı 1 seçenekleriyle her tarz ve ihtiyaca hitap ediyor. Mimari tasarımda estetiğin konforla buluştuğu Newista Life’ta, tüm daire tiplerinin teraslı seçenekleri de var. 

6 bin 748 metrekare arsa üzerinde inşa edilen projenin 3 bin 996 metrekaresi peyzaj alanlarına ayrıldı. Newista Life, mimari tasarımı ve AVM ile birlikte şehirli bir yaşam alanı yaratırken; peyzaj alanları ile de doğa dostu yaklaşımını ortaya koyuyor.   

 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create Account



Log In Your Account