Bodrum’un en keyifli ve huzurlu bölgesi Yalıkavak Tilkicik koyunda özel konseptli “BodrumBodrum” konut projesinin örnek villasını görmek için acele edin!

Editör
26.07.2011

Yalıkavak’ta yamaçtan denize sükûnetle kurgulanmış, denize sıfır, ait olduğu coğrafyanın tüm doğallığı ile vurgulandığı, özgün mimari tasarımı kadar konumu ile de eşsiz nitelikte olan “BodrumBodrum” konut projesinin örnek villası hazır.

Turizm ve inşaat alanında; Radisson Blu Conference & Airport Hotel Istanbul, W İstanbul, Ajia Hotel, West Blocks ve Akaretler Sıraevler gibi önemli projelerin inşaatı ve renovasyonuna imza atan Bilgili Holding, “BodrumBodrum” projesiyle yepyeni bir hayat düşleyenler için doğa ile tasarımı ustalıkla buluşturuyor.

Taşın, ahşabın ve gölgenin maharetle bir araya geldiği, doğanın enerjisi ile harmanlanmış bir konsepte sahip olan bu eşsiz proje, Arif Özden, Sinan İzgi ve Tanju Özelgin gibi usta mimarların imzasını taşıyor.

Yalıkavak Tilkicik koyunda toplam 26.000 metrekarelik alan üzerinde, 80 adet villa ve az sayıda daireden oluşan  “BodrumBodrum”, teknolojinin son imkanlarından yararlanarak, birinci sınıf malzemeler ile konfor, huzur ve kolaylık kadar beş duyuya da hitap etmek üzere tasarlandı.

Örnek daireyi görmek ve proje hakkında bilgi almak için her gün saat 09.00 ile 19.00 arasında “BodrumBodrum” a uğrayabilirsiniz.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account