İstanbul'un merkezi Zincirlikuyu’da yükselen İstanbloom daire sahiplerine kazandırmaya başladı. Kaba inşaatı tamamlanan ve cephe montajına başlanan, 2013 yılı sonunda ise teslim edilmesi planlanan İstanbloom, benzersiz lokasyonu ve sağladığı avantajlarla şimdiden yüzde 15 prim sağladı…

Yazar:Editor
04.02.2013

 

Esin Yapı tarafından inşa edilen, İstanbul’un gözde lokasyonu Zincirlikuyu'da 14 bin 760 metrekare arsa üzerinde yükselen, proje teslimine kadar toplamda yüzde 40 prim yapması öngörülen İstanbloom, benzersiz lokasyonu ve sağladığı avantajlarla satışlarına tüm hızıyla devam ediyor.

İstanbloom, 46 kattan oluşan proje, tamamı akıllı dairelerden oluşan 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 2,5+1 dubleks, 3,5+1 dubleks ve 4,5+1 dubleks olmak üzere 11 farklı tipte konut seçeneği ve kat bahçeleriyle İstanbul'da eşsiz bir yaşam alanı oluşturuyor. 

5600 m2’lik yeşil alanı ve eşsiz kat bahçeleri ile konut sahiplerine yoğun şehir yaşantısının ortasında sessiz ve sakin bir yaşam vadeden İstanbloom, Türkiye'nin ABD'deki Çevre Dostu Binalar Konseyi tarafından verilen LEED sertifikasına da aday. İstanbloom hem çevreye duyarlı yapısı hem de tüm ısıtma, klima, soğutma ve aydınlatma gibi yaşamın temel parçası olan konularda sağlayacağı tasarrufla dikkat çekiyor.

 

 

Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account