Bay İnşaat "42 Maslak Projesi" İle En Başarılı Emlak Yatırım Ödülü'nü Kazandı

Editör
01.02.2013

 

İnşa ettiği projelerde 40 yıllık deneyimini gözler önüne seren Bay İnşaat, Türkiye’de “Sanat’ konseptiyle ilk kez inşa edilen “42 Maslak Projesi” ile 2012 yılının ‘En Başarılı Emlak Yatırımı Ödülü’nün sahibi oldu. Ayrıca aday olduğu Karma Yapı Kategorisi’nde birinci olurken, Akıllı Ev Kategorisi’nde ikinci Markalı Konut Kategorisi’nde üçüncü oldu.

Türkiye’de sanat konseptiyle inşa edilen ilk proje olan Bay İnşaat-42 Maslak, Capital ve Ekonomist dergileri tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen ‘Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları 2012’ proje ödüllerinde En Başarılı Emlak Yatırımı Ödülü’ne layık görüldü. Yarışmaya Konut, Karma Yapı Kategorisi, Akıllı Ev ve Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları kategorilerinde katılan Bay İnşaat, En Başarılı Emlak Yatırımı Ödülü’nü kazandı. Bunun yanı sıra Karma Yapı Kategorisi’nde birincilik ödülünün, Akıllı Ev Kategorisi’nde ikincilik ödülünün ve Markalı Konut Kategorisi’nde üçüncülük ödülünün sahibi olan Bay İnşaat, gecenin yıldızı oldu. Büyük bir heyecan içinde geçen yarışmanın jürisinde gayrimenkul ve emlak konusunda uzman isimler ve akademisyenler yer aldılar.

Ödül töreni Türk iş dünyasının ve emlak sektörünün önde gelen temsilcilerinin katılımıyla Grand Hyatt Otel’de gerçekleşti. Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları 2012 proje ödül töreninde ödül almış olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden 42 Maslak Yürütme Kurulu Başkanı Erol Özmandıracı şunları söyledi; “Türk iş hayatının nabzını tutan, bu anlamdaki en başarılı medya yatırımı ve markaları olan Capital ve Ekonomist dergilerine, bu güzel organizasyon için teşekkür ediyorum. Kanımca bir yatırımın esas başarısı, sadece yatırımcıya değil, içinde yer aldığı ülkeye, topluma ve dünyaya kattığı değerdir. Projemizin bu kıymetli ödüle her zaman layık olması için her zaman daha fazla değer üretmeye odaklanacağız.” 

 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account