Zorlu Gayrimenkul, Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları Yarışması’ndan 4 ödül kazandı

Yazar:Editor
01.02.2013

 

 Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a değer katmak hedefiyle geliştirdiği Zorlu Center Projesi ve Levent’te inşaa ettiği A plus ofis projesi Zorlu Levent Ofis, henüz inşa süreçlerinde kazandıkları ödüllere yenilerini ekledi. Zorlu Center ve Zorlu Levent Ofis;  Capital, Ekonomist, Maison Française dergileri ve www.hurriyetemlak.com sitesinin işbirliğiyle düzenlenen “Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları” Yarışması’nda, toplam 4  ayrı kategoride ödül aldı.

Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul kadar eşsiz projesi Zorlu Center’a yine ödül yağdı. Performans sanatları merkezi, otel, ofis, alışveriş merkezi ve rezidansların yer aldığı, Türkiye'nin ilk 5 fonksiyonlu "karma kullanım" projesi olan Zorlu Center; Capital, Ekonomist ve Maison Française dergileri ve www.hurriyetemlak.com sitesinin işbirliğiyle düzenlenen “Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları” yarışmasında, üç ayrı kategoride birincilik ödülü aldı. Aynı zamanda bölgenin değerine değer katarak İstanbul’un yüksek standartlara sahip ofis ihtiyacını karşılayacak Zorlu Levent Ofis projesi ise ofis kategorisinde ikinci oldu.

Emlak sektöründeki yatırımları teşvik etmek, sektörün geldiği konumu kamuoyuyla paylaşmak ve sektöre katkı sağlamak hedefiyle organize edilen yarışmanın ödül töreni 30 Ocak 2013’te İstanbul Hyatt Regency’de düzenlendi. Zorlu Center’ın; AVM, Turizm ve Kültür Sanat Yapısı kategorisinde birincilik ödüllerini ve Zorlu Levent Ofis’in ofis kategorisindeki ikincilik ödülünü, Zorlu Gayrimenkul Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Even aldı. 

Zorlu Center ve Zorlu Levent Ofis’in ödülleri her yıl artıyor:

Zorlu Center

2012 - İnşaat/Yapı Kategorisinde En İyi Web Ödülü – Interactive Media Awards

2011 - Capital, Ekonomist ve Maison Française dergileri ve www.hurriyetemlak.com sitesinin işbirliğiyle düzenlenen “Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları” yarışmasında, büyük jüri ödülü, Mixed Use kategorisinde ise hem jüri hem de halk ödülü

2011 - Geliştirme / Karma Kullanım Kategorisi - Euromoney Real Estate Ödülleri

2011 - Web Ödülü Gayrimenkul Kategori Birincisi – Altın Örümcek Web Ödülleri

2011 - Mimarlık – Green Good Design Ödülleri

2011 - En İyi Planlama – MIPIM Architectural Review Geleceğin Projesi Ödülleri

2009 - Ticari Mimarlık 

2008 - En İyi Planlanmış Proje Ödülü - Avrupa ve Afrika Gayrimenkul Ödülleri / Cityscape Dubai Mimari Ödülleri

Green Good Design Ödülleri

201Zorlu Levent Ofis

2010 - Europe and Africa Property Awards (Avrupa ve Afrika Gayrimenkul Ödülleri) yarışmasında ‘commercial’ (ticari) dalının ‘the architecture award’ (office)-mimari ofis ödülü 

 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account