İzmir’de “Akıllı Evler” olarak nitelendirilen Folkart Narlıdere Projesi’nde Tesis Yönetim Hizmetini 23 yıldır “Yönetim ve İşletim” hizmeti sunan, Yapı Kredi Koray GYO ve Koray İnşaat iştirakı YKS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş. verecek…

Yazar:Editor
31.01.2013

 

Gün geçtikçe profesyonelleşen yatırımcılar yatırımlarını, tesis yönetimi konusunda uzman şirketlere güvenle teslim ediyorlar. Bu doğrultuda gerçekleştirilen işbirliklerinden en yenisi, İzmir Folkart Narlıdere Projesi ile YKS Tesis Yönetimi A.Ş. arasında yapıldı. Folkart Narlıdere Projesinde YKS; tesis yönetimi ve işletim hizmetlerini üstlenecek. 

İZMİR’İN MİMARİ DEÐİŞİMİNE KATKI SAÐLIYORUZ…

YKS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.Genel Müdürü Bahadır Adıyaman; “Tesis yönetimi, tamamlanmış bir gayrimenkul projesinde insanların yaşamsal ihtiyaçlarının ve konfor beklentilerinin karşılanması için sunulabilecek her türlü hizmet olarak tanımlanabilir. Türkiye’de ilk akla gelen ihtiyaçlar, teknik, temizlik ve güvenlik olsa da, tesis yönetimi çok daha kapsamlı bir hizmeti içermekte; verilecek hizmetlerin önem sırası tesisin konumu, büyüklüğü ve fonksiyonuna göre değişkenlik göstermektedir. 70 bin metrekare inşaat alanında 168 konuttan oluşan Folkart Narlıdere projesi; peyzaj, güvenlik hizmetleri ve sosyal dokusu ile YKS güvencesinde daha emin daha güvenli olacak. YKS olarak;  Ege Bölgesi’ne artı değer katan Folkart Narlıdere projesine çok büyük katkı sağlayacağımıza inanıyoruz” açıklamasında bulundu.

 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account