Yüksek kaliteyi yenilikçi tasarım anlayışıyla birleştiren Koleksiyon, tasarım dünyasının önde gelen isim, marka, tasarımcı ve endüstri liderlerini bir araya getiren Design Week 2023 kapsamında New York’ta özel bir davet verdi

Editör
30.05.2023

Yüksek kaliteyi yenilikçi tasarım anlayışıyla birleştiren Koleksiyon, tasarım dünyasının önde gelen isim, marka, tasarımcı ve endüstri liderlerini bir araya getiren Design Week 2023 kapsamında New York’ta özel bir davet verdi. Koleksiyon, NY Design Week 2023 kapsamında gerçekleştirdiği bu özel davette tüm dünyada önemli projelere imza atan mimar ve tasarımcıları ağırladı. Etkinliğe katılan tasarımcı ve mimarlar, Koleksiyon’un Amerika’daki yatırım ve çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirttiler.

50 yıl önce Türkiye’de kurulan ve bugün Paris’ten New York’a, Londra’dan Dubai’ye kadar 52 dünya şehrine ihracat gerçekleştiren Koleksiyon, Amerika’daki yatırımlarına hız verdi. Koleksiyon Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Koray Malhan ve Başkan Vekili Doruk Malhan’nın ev sahipliğini yaptığı davette Amerika’nın önemli tasarım ve mimarlık şirketlerinin temsilcileri  ağırlandı.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account