GROHE 2012’nin dördüncü çeyreğinde yüzde 12 büyüdü

Editör
31.01.2013

 

GROHE geçtiğimiz yıl tüm bölgelerde olumlu gelişmeler sergiledi. Tek marka altında faaliyet gösteren Avrupa’nın en büyük ve dünyanın önde gelen sıhhi tesisat tedarikçisi olarak, dördüncü çeyrekte yüzde 12 büyüme gerçekleştirdi. Büyüme ivmesini daha da artıran GROHE böylece 2013’e mükemmel bir başlangıç yaparken gelecek için de olumlu beklentiler sunuyor.

“Geçtiğimiz çeyrekteki sonuçlardan son derece memnunuz,” diyen Grohe AG CEO’su David J. Haines yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: “Böyle iyi bir başlangıç önümüzdeki yıl için beklentilerimizi daha da güçlendirirken, ISH fuarının yaklaşmakta olduğu bu dönemde dikkatleri üzerimize daha da fazla çekiyor. İnovasyonlarımız ile burada bir defa daha her alanda çok güçlü ve etkileyici bir show sunacağımıza eminim.”

ISH’den iki ay önce, 14-20 Ocak tarihleri arasında düzenlenen Imm Köln 2013 Ticaret Fuarı, GROHE’nin Kaldewei ile başarılı işbirliğinin sergilendiği  güzel bir fırsat oluşturdu. İki sıhhi tesisat üreticisi, fuarın çok sayıdaki ziyaretçisine “Home Spa – Aqua Zones” konseptini birlikte sundular. 

 

Kaynak : İnşaat&Yatırım


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account