L’unica, Mesh Oturma Grubu ile açık havanın keyfine yok dedirtecek yalın ve iddialı bir tasarım ortaya koyuyor

Editör
22.05.2023

Açık hava mekânlarına güçlü stil dokunuşları ile imza atan bahçe mobilyaları markası L’unica, 2023 koleksiyonunun yepyeni parçası Mesh Oturma Grubu ile uzun yıllar boyunca bahçelerin gözdesi olacak. Sonsuz konfor, geometrik estetik ve dayanıklılıktan doğan zamansızlığı temsil eden L’unica Mesh Oturma Grubu, açık havada özel ve unutulmaz anların yaşanacağı keyifli bir ortam sunuyor.

Sadeliği güçlü bir stil anlayışına dönüştüren L’unica Mesh Oturma Grubu’nun rafine tarzı, açık havada bir yıldız gibi parlıyor. Modern bir perspektiften doğan bu tarz, yalın ama iddialı parçaları sevenler için ideal bir seçenek sunuyor. Geometrik formda dizayn edilen gövdesi, pencereli sırt ve kolları sadeliğe ters köşe yaparken rahat minderleri sonsuz bir konfor vadediyor.

Estetik yönüyle göz doldururken işlevselliğini de koruyan bu eşsiz tasarım, açık havada rahatlık arayanların ilk tercihi arasında yer alıyor. Geniş minderler, davetkar bir hava yaratırken dayanıklı materyallerin bir araya gelmesiyle ortaya çıkan Mesh Oturma Grubu, yıllar geçse bile açık havada deforme olmayacak zamansız bir tasarım ortaya koyuyor.

Mesh Oturma Grubu’na L’unica‘nın Türkiye genelinde yer alan 20 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşmak mümkün.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account