Müşteri odaklı bir şirket olma hedefi ile çalışan Dyo’nun bu yöndeki çabalarının karşılıksız kalmadığı yapılan anket sonuçlarıyla kanıtlandı. Çağrı Merkezi ve anketler aracılığıyla alınan bildirimler sonrası, müşterilerinin yüzde 90’ının Dyo’dan memnun olduğu ortaya çıktı. Dyo, müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından takip ederek bunları ürün ve hizmetlerine hızlı bir biçimde yansıtıyor.

Editör
26.07.2011

Kurulduğu günden bu yana müşterilerinin ne istediğini, ürünlerinden neler beklediğini anlamaya yönelik olarak çalışmalar yürüten Dyo, müşteri odaklı bir yaklaşımı benimsiyor.

Müşterileri Dyo’ya, Çağrı Merkezi ve web sitesi aracılığıyla 7/24 ulaşabiliyor. Çağrı Merkezi’ne ulaşan tüm istek, öneri ve şikayetler ele alınıyor, taleplere uzman kadrolar tarafından cevap veriliyor ve haklı şikayetlerin tamamı kabul ediliyor.

Dyo’nun inşaat ve sanayi boyaları alanında binlerce müşterisi bulunuyor.  

Müşteri memnuniyetinin sağlanması hedefine uygun olarak, Dyo 2010 yılında kendisine başvuran müşterilerinin yüzde 95’ine aynı gün içinde çözüm sundu.

Çağrı Merkezi ve anketler aracılığıyla alınan bildirimler sonrası, müşterilerinin yüzde 90’ının Dyo’dan memnun olduğu sonucu ortaya çıktı. Dyo, geçtiğimiz yıl sektörünün ilk TS ISO 10002:2006 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistem Belgesi’ni alarak müşteri memnuniyetindeki başarısını tescillemişti.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account