Bomonti Modern Palas Projesi’nde Tesis Yönetim Hizmetini 23 yıldır “Yönetim ve İşletim” hizmeti sunan, Yapı Kredi Koray GYO ve Koray İnşaat iştirakı YKS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş. verecek…

Editör
31.01.2013

 

Gün geçtikçe profesyonelleşen yatırımcılar yatırımlarını, tesis yönetimi konusunda uzman şirketlere güvenle teslim ediyorlar. Bu doğrultuda gerçekleştirilen işbirliklerinden biri de, Bomonti Modern Palas Projesi ile YKS Tesis Yönetimi A.Ş. arasında yapıldı. Bomonti Modern Palas Projesinde YKS; tesis yönetimi ve işletim hizmetlerini üstlenecek. 

Yeni Çözüm Ortağı "YKS"

YKS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.Genel Müdürü Bahadır Adıyaman; “Tesis yönetimi, tamamlanmış bir gayrimenkul projesinde insanların yaşamsal ihtiyaçlarının ve konfor beklentilerinin karşılanması için sunulabilecek her türlü hizmet olarak tanımlanabilir. Türkiye’de ilk akla gelen ihtiyaçlar, teknik, temizlik ve güvenlik olsa da, tesis yönetimi çok daha kapsamlı bir hizmeti içermekte; verilecek hizmetlerin önem sırası tesisin konumu, büyüklüğü ve fonksiyonuna göre değişkenlik göstermektedir. 27 bin metrekare inşaat alanında 15 katta 98 adet konuttan oluşan Bomonti Modern Palas projesi; peyzaj, güvenlik hizmetleri ve sosyal dokusu ile yeni bir soluk getiriyor. YKS olarak;  Bomonti Modern Palas projesine çok büyük katkı sağlayacağımıza inanıyoruz” açıklamasında bulundu.

 

 

Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account