Taşınmaya hazır son daireler cazip vade oranlarıyla satışa sunuldu

Yazar:Editor
31.01.2013

 

Avrupa Konutları’nın 10 ay erken teslimle rekora imza attığı Avrupa Konutları Ispartakule 3’de son daireler cazip vade imkânlarıyla satışa sunuldu. Taşınmaya hazır dairelere 60 ay vade ve %0.77 vade oranıyla sahip olmak mümkün 

10 ay erken teslimle yaşamın başladığı Avrupa Konutları Ispartakule 3’ün 1+1’den 4+1’e kadar değişen son daireleri uygun vade oranlarıyla satışa sunuldu. Yaşamın başladığı ve konut teslimlerinin hemen yapıldığı projede 60 aya kadar %0,77, 120 aya kadar ise %0,80 vade oraları uygulanıyor.

Avrupa Konutları’nın Ispartakule bölgesindeki üçüncü projesi olan Avrupa Konutları Ispartakule 3’de yatay ve dikey bloklarda konumlanmış 644 daire yer alıyor. Dairelerin bir kısmı Küçükçekmece Gölü ve Marmara Denizi manzarası sunuyor.

Tatil Köyü Konforunda Hayat

Daire fiyatlarının 165.000 TL’den başladığı Avrupa Konutları Ispartakule 3’te ortak kullanım alanlarının aidatlarla site sakinlerine yük olmaması için sürdürülebilir nitelikte oluşturulan yaşam alanları, benzer projelere kıyasla çok daha düşük aidat oranları sunulmasını sağlıyor.

Diğer Avrupa Konutları markalı projelerde olduğu gibi Avrupa Konutları Ispartakule 3’te de peyzaja ve sosyal yaşam alanlarına geniş yer verilerek, tatil köyü konforunda bir yaşam alanı sunuluyor. Yüzde 83’ü peyzaj alanı olarak tasarlanan projede açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness center, yürüyüş parkurları, sauna, sosyal aktivite alanları ve çocuklar için oyun alanları bulunuyor.

 

 

Kaynak : İnşaat&Yatırım

 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account