Faaliyetlerine 1995 yılında başlayan ve alanında lider bir marka olan Güral Vit kurduğu yepyeni modern tesislerle, alanındaki en ileri teknolojik olanaklar ile işinin uzmanı , deneyimli ve dinamik kadroları bir araya getirdi.

Editör
30.01.2013

 

Güral VİT, 17-20 Ocak 2013 tarihleri arasında Antalya Titanic Beach Lara Otel’de 2013 senesinin ilk bayi toplantısını gercekleştirdi. Bayiler toplantısına Güral Grubu Yön.Kurulu üyesi  Ali Güral ,  Güral Vit Pazarlama- Satış Müdürü Enis Gürel ve Türkiye’nin dört bir tarafından gelen bayiler katıldı. Ali Güral, bu seneki Pazar payının geçen senelere göre  yüzde 22 artış gösterdiğini belirtti.  

Tasarım Ürünleriyle Kendine Hayran Bırakan Güral Vit !

Herkes için özel seçenekler sunabilmek amacıyla banyo aksesuarlarında bilinen kalıpların ötesine geçen Güral VİT, mozaik camlar ve hayatı kolaylaştıran tasarım ürünleri gibi çekici dokuları banyolarınıza taşıyan tasarım çeşitliliğinin yanında çarpıcı koleksiyonlar da sunuyor. Güral VİT, 58 Ülkeden 1800 üreticinin  4.515 ürünle katıldığı RedDot Design uluslararası tasarım yarışmasında, tasarladığı WC Health ürünü ile Almanya’da ödüllendirildi. Organizasyonda 2012 Mart ayında aldığı ödül ile başarısına bir yenisini daha ekleyen Güral Vit’in , 2013 yılı için yeni üreteceği formlar, renkli ve dekorlu ürünlerin sunumlarının yanında, ürün konseptlerine ilave etmeyi planladıkları banyo aksesuarları, batarya, cam mozaik, ledli aynalar ve banyo dolapları da bayilere tanıtıldı. 

Şuanda, 4 kıtada, 42 ülkeye ihracat yapan Güral Vit, adına yakışır bir organizasyona imza attı. Güral Vit,  tasarım ödülüne layık görülen ürününü tanıtıp, insanlara kolaylık sağlayacak gelecek tasarımlarından,  ülkemizde Unicera 2013, Almanya ve İtalya ‘da katılacakları uluslar arası fuarlardan ve Nisan ayında satışa sunacağı 2 farklı klozet tasarımlarından da bahsetti. Hizmetlerini çeşitlendiren Güral Vit,  üstün kalitesinin yanı sıra ürünlerinin tasarımında da seçkin beğeni anlayışını yansıtmaktadır. Görselliğin yanında insanların ihtiyaçlarına ve sağlığına da önem veren tasarımlar geliştirerek herkesin tercih ettiği bir marka haline gelmeye devam eden Güral Vit, Antalya Titanic Beach Lara Otel’deki organizasyon kapsamında düzenlediği, Türkiye 1-2-3 ve bölgeler 1-2-3 ödül töreni ile ödüller sahiplerine verildi. Organizasyon, cumartesi gecesi gerçekleşen muhteşem Gala gecesi ile son buldu.  Gece de Güral Vit bayi temsilcileri de söz alarak iyi dilek ve temennilerde bulundular.

 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account