Türkiye’nin 81 ilinde tüketicileri teknoloji ile buluşturmayı hedefleyen ve ‘Herkes İçin Teknoloji’ felsefesi ile çalışmalarına devam eden Teknosa, Ataşehir Novada AVM’de yeni mağazasını açtı.

Editör
30.01.2013

 

Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi Teknosa tüketicileri Teknosa kalitesi ve hizmeti ile buluşturmaya devam ediyor.Ataşehir Novada AVM’deki yeni mağazası ile İstanbul’da 57’nci, Türkiye genelinde ise 284’üncü mağaza sayısına ulaşan Teknosa,  Novada mağazasında toplamda 260 metrekarelik alanda, teknoloji severlere yüzlerce markanın binlerce ürününü sunuyor.

Teknoloji perakendeciliğinin lider şirketi Teknosa, Türkiye’nin dört bir yanında ‘Herkes İçin Teknoloji’ felsefesiyle yaygınlaşmaya devam ediyor. Teknosa, İstanbul Ataşehir Novada AVM’de açtığı yeni mağazası ile Türkiye genelinde toplam 284 mağazaya ulaştı.  

Ataşehir Novada AVM’da açılan Teknosa, 260 metrekarede tüketicilere hizmet verecek. Bu mağaza da diğer Teknosa mağazaları gibi yüzlerce markanın binlerce elektronik ürününü tüketicilerle buluşturacak. Bugün itibarıyla 77 ilde 284 mağaza ile Türkiye’nin en yaygın ve ulaşılabilir teknoloji perakendecisi olan Teknosa, 2013 yılında da liderliğini güçlendirecek yatırımlar yapmayı hedefliyor.

 

 

Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account