Türkiye’nin ısıtma soğutma sektöründeki lider markası DemirDöküm, Türkiye genelindeki yetkili satıcılarını ve yetkili servislerini kurumsal bir çatı altında topluyor.

Editör
26.07.2011

Kurumsal kimlik çalışmalarına ağırlık veren Türkiye’nin ısıtma soğutma sektörünün lider ismi DemirDöküm, kurumsal bir çatı altında topladığı yetkili servislerinin yenilenen yüzlerini özel törenlerle halka tanıttı.

Bu çalışmalar kapsamında baştan aşağı yenilenen DemirDöküm’ün Ankara, Gaziantep, Adana, Samsun, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Eskişehir, Kayseri, Erzurum’daki yetkili servisleri DemirDöküm Yönetim Kurulu Başkanı Christoph M. Grosser, Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila ve DemirDöküm Satış ve Pazarlama Direktörü Erdem Ertuna’nın katılımıyla düzenlenen törenlerle halka tanıtıldı.

Açılışlar, çeşitli partilerin milletvekilleri, valiler, belediye başkanları ve yardımcıları ile bölgesel gaz kuruluşlarının temsilcilerinin katılımlarıyla gerçekleşti.  

Törende bir konuşma yapan DemirDöküm Yönetim Kurulu Başkanı Christoph M. Grosser; kaliteli ürünleri kaliteli hizmet anlayışıyla birleştirdiklerini ifade ederek, DemirDöküm’de önemli ve büyük değişimler yaşandığını belirtti.

DemirDöküm’ün Türkiye genelinde sektöründe en yaygın servis ağına sahip olduğunu belirten Grosser, başarılı olmak için kaliteli ürünleri kaliteli servis anlayışıyla tüketicilere sunmanın şart olduğunu sözlerine ekledi.

Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila da “DemirDöküm’deki değişim rüzgârından etkilenen yetkili servislerimiz, yeni servis modelini yansıtan ve tüketicilere en iyi hizmeti verecek şekilde oluşturulan yeni hizmet anlayışı ve yeni yüzleri ile tüketicilerimizle buluşmaya başlıyorlar” dedi.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account