Son dönemde franchise mağazaları ile sıkça gündeme gelen Faruk Güllüoğlu, zincirin en son halkasını Beşiktaş’ta açtı. Franchise sistemi ile büyümeyi hızlandıran Faruk Güllüoğlu’nun Beşiktaş mağazası açılışına önde gelen simalar katıldı.

Editör
30.01.2013

 

Faruk Güllüoğlu İstanbul Beşiktaş Şubesi Açıldı!

Franchise zincirinin son halkasını 25 Ocak 2013 tarihinde Beşiktaş’ta açan Faruk Güllüoğlu, burada oldukça büyük ve geniş kapsamlı bir mağaza ile hizmet verecek. 500 metrekarelik alana sahip olan mağaza 2 kattan oluşuyor ve teras bölümünde de misafirlerini ağırlıyor. Beşiktaş Çarşı içerisinde konumlanan mağaza, Faruk Güllüoğlu İstanbul konsepti dahilinde dizayn edildi. Türk ve dünya mutfağından seçkin lezzetlerin de hakim olduğu Beşiktaş Şubesi, Faruk Güllüoğlu zincir restoranlarının en taze üyesi. 

Faruk Güllüoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Güllü’nün ve Beşiktaş işletmecisi Ergün Ünlü’nün ev sahipliğinde gerçekleşen Beşiktaş mağazası açılışına İstanbul’un önde gelen isimlerinden;  Zeytinburnu kaymakamı Sn. Mustafa  Dündar, Zeytinburnu  Müftüsü Sn. Yusuf İzzettin Konuk Beşiktaş muftusu Hızır Hilmi Yavuz, Akparti Beşiktaş ilçe başkanı Sn. İbrahim Yıldırım  Ve  daha birçok tanınmış sima katıldı. Çevre halkı tarafından büyük ilgi ile karşılanan açılış oldukça kalabalık bir katılımla gerçekleşti.Konuklara ikramların ve bugüne özel tadımlık baklava dağıtımının yapıldığı açılışta gelen misafirler en iyi şekilde ağırlandı. Franchise yatırımlarına her geçen gün hız veren Faruk Güllüoğlu, franchise sistemi ile nitelikli büyümesini sürdürerek şubelerini arttırmaya devam edecek.  

 

 

Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account