Sağlık ve doğanın 50 yıllık ahşap tecrübesiyle birleşmesinden doğan AG HOLZMANN, evinizden dünyaya daha güvenle bakmanızı sağlıyor.

Editör
30.01.2013

 

 

 8 farklı açılış sistemi ile istediğiniz mekâna size özel çözümler sunan AG HOLZMANN sizin ve sevdiklerinizin sağlığını ve güvenliğini Aluwoodline Pencere Sistemleri ile koruyor.

50 yıllık tecrübesi, işinin uzmanı mimar ve iç mimarlarla en iyiyi sunan AG HOLZMANN, Aluwoodline Pencere Sistemleri ile sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için doğal çözümler sunuyor. Aluwoodline ile eviniz ve dış dünya arasında size özel, doğal ve sağlıklı bir hayata sahip olacaksınız. 

PVC’nin dayanıklı koruması ve ahşabın sağlığı ile birleşen Aluwoodline Pencere Sistemleri, diğer pencere sistemlerinin aksine hayatınızda doğallığı ve sağlığı ön plana çıkaran size özel tasarlanmış sistemler. AG HOLZMANN Aluwoodline Pencere Sistemleri, bulunduğu ortamın gerektirdiği her türlü dayanıklılığının yanı sıra, ısı ve ses yalıtımı, kullanım rahatlığı ve sağlıklı ışık girişi sağlıyor. 

Dayanıklılık,Sağlık ve Dekorasyon Trendleri Bir Arada

Her türlü opak veya saydam renklendirilmiş seçkin ve değerli ağaçlar olan Çam, Meranti, Sapelli, Okume, Oak, Sipo, Walnut, Rosewood, Cherry, Acajou çeşitleri ile üretilen pencere sistemleri dayanıklılık, sağlık ve ev modasında yeni trendleri sunuyor.

 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account