1980’den bu yana geliştirdiği yenilikçi ve öncü inşaat iç ve dış cephe çözümleriyle, geleceğin mimari yapılarının inşa edilmesinde büyük rol oynayan Saray Grup, Greenist ile bu anlayışını artık konut projelerine de taşıyor.

Yazar:Editor
30.01.2013

 

İstanbul Bahçelievler’de hayata geçirilen Greenist projesi, şehrin merkezinde ama karmaşasından uzak konumuyla konut sahiplerine dört mevsim tatil yaşamayı vadediyor.  

 

Uzun yıllara dayanan tecrübesini Greenist projesiyle konut inşaatına da taşıyan Saray Grup Bahçelievler’de inşa ettiği Greenist projesiyle, gelişen İstanbul’u yakalayan bir yaşam alanına imza attı. İstanbul’un göbeği sayılan Bahçelievler’de yer alan Greenist 175 daireden oluşuyor. 277.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkan proje; geniş kat bahçeleri ve teraslarıyla şehrin merkezinde fakat karmaşasından uzak bir yaşam alanı sunuyor. Peyzaj mimarisi ve tasarımıyla tamamen doğal ve yeşil odaklı mimariyi esas alan projede 44 adet 1+1, 42 adet 2+1, 63 adet 3+1, 9 adet 4+1, 15 adet 4,5+1 ve 2 adet 5+1 daire yer alıyor. Atatürk Havalimanı’na beş dakika, Hilton Garden Inn İstanbul Airport Otel’le yan yana olan Greenist aynı zamanda seçkin eğitim kurumlarına ve sağlık merkezlerine yakınlığıyla tüm aile fertlerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.  

Greenist ödemeleri Garanti altında

Sosyal alanları, yeşilliği ön planda tutan mimarisi, farklı daire seçenekleri ve her tipteki yaşam alanında sunduğu teras veya balkonlarıyla, sakinlerine şehrin göbeğinde bol oksijenli bir yaşam vadeden Greenist’te konut ödemeleri için Garanti Bankası ile anlaşıldı. Yapılan anlaşmada 60 ay vadeli 0,59 faiz oranıyla oldukça iyi bir ödeme planı sunduklarını dile getiren Saray Grup kurucusu Ahmet Saraylı “Her geçen gün zorlaşan şehir hayatında, Greenist projemizle site sakinlerine tamamen doğal bir hayat hedefledik. 

Yeşil alanlar, su öğeleri ve özenli peyzaj mimarisiyle sürdürülebilir florayı oluşturduğumuz yaşam alanımızın, ulaşılabilir rakamlar olmasına çok büyük önem verdik. Garanti Bankası ile gerçekleştirdiğimiz anlaşma ile de bunu garantiye aldık” dedi. 

 

 

Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account