Eroğlu Yapı’nın değeri gün geçtikçe artan Küçükçekmece Halkalı’da imza attığı, benzerlerinden ayrılan İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge-2 projelerinde başlayan “yaz kampanyası” ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor. 30 Ağustos 2011 tarihine kadar geçerli olacak kampanyada, 6 ay içinde tamamlanabilen peşinat ödemesi ve Türk Lirasına vade farksız sabit taksit imkanı ile daire sahibi olmak mümkün.

Yazar:Editor
26.07.2011

Gayrimenkul sektöründe geliştirdiği projeler ve hızlı yatırımları ile dikkat çeken Eroğlu Yapı, ev sahibi olmak isteyenlere sunduğu avantajlarla da dikkat çekiyor.

Gökyüzüyle barışık, ferah yeşil alanların yer aldığı, yatay süreklilik konsepti ile öne çıkan İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge-2 projelerinde geçerli olan “yaz kampanyası” ile ev sahibi olmanın tam zamanı.

Eroğlu Yapı;  müşterilerine benzersiz bir ödeme kolaylığı sunuyor. 

Yüzde 5 peşinat ile başlanabilen çok avantajlı ödeme takviminde, 3 ay sonra yüzde 10, 6 ay sonra yüzde 15 oranında yapılan ara ödemelerle peşinat tamamlanabiliyor. Kalan bakiye ise vade farksız “sıfır faiz” ile 24 ay taksitle ödenebiliyor.

Yarattıkları markalarla hem sektörde ve hem de müşteriler nezdinde ciddi bir güven ilişkisi yaratmayı hedef belirlediklerini vurgulayan Eroğlu Yapı Satış ve Pazarlama Direktörü Aybars Kızılsencer, “İstanbul Lounge’u güvenilen bir konut markası konumuna getirdik.

Satış ofisimizde gördüğümüz ilgi ve satış rakamlarımız, bu güvenin bir göstergesi niteliğinde. Yatay süreklilik konseptine sahip, gökyüzüyle barışık, elit İstanbul Lounge markası güvencesinde, en uygun koşullarla ev sahibi olma imkanını sunmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Eroğlu Yapı, İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge-2 dairelerinde gizli veya ekstra masraf da uygulamıyor.

Sunduğu tüm projeler için geçerli “herşey dahil fiyatlar”; KDV, tapu masrafları, alt yapı bedelleri, abonmanlık, sayaç, cins tashihi harcı ve iskan harç bedellerini kapsıyor. Ayrıca konut kredisinde dosya masrafı ve banka komisyonu da alınmıyor.

İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge-2 hakkında

İstanbul Lounge; farklı mimarisi, geniş yeşil alanları ve sakinlerine sunduğu sosyal imkânlarının yanı sıra Küçükçekmece Gölü’ne yakınlığı ile de ayrıcalıklı bir konuma sahip.

Mimarisi, yeşil alanları ve sosyal imkânları ile dikkat çeken projede, büyüklükleri 59 - 227 metrekare arasında değişen 1+1’den 4+1’e kadar pek çok farklı daire alternatifi bulunuyor.

Projede ayrıca sınırlı sayıda çok özel dubleks 4+1’ler ve kent villaları, sahiplerini bekliyor. Doğadan esinlenilerek oluşturulan, yatay süreklilik konseptinin benimsendiği proje, bölgede yer alan yüksek blokların aksine insan ölçeğindeki boyutlarıyla, yaşayanlara gökyüzünün mavisini görme imkânı sağlıyor.

Tüm dairelerden göl ya da sitenin panoramik manzarasının seyredilebiliyor.

İstanbul Lounge projesinde olduğu gibi, yatay süreklilik konseptindeki mimari tarzı, kişi başına düşen geniş ve ferah yeşil alanları ile kendini ayrıştıran, gökyüzüyle barışık, ferah yeşil alanların yer aldığı İstanbul Lounge-2’de 54 m² -259 m² arasında değişken metrekarelerde toplam 605 konut bulunuyor.

İstanbul Lounge-2, özellikle son dönemde Tema Park projesi ile değeri daha da artarak İstanbul’un önemli lokasyonlarından birisi haline gelen Halkalı’da, ana ulaşım arterlerine, hastanelere, okullara ve üniversitelere son derece yakın; ayrıca toplu taşıma araçlarına yürüyerek erişilebilecek kadar merkezi bir konuma sahip.

Projeye yürüme mesafesinde konumlandırılan 1800 m²’lik ticari alanda ise site sakinlerinin temel ihtiyaçlarını karşılayabileceği market, kuaför, eczane gibi ticari ünitelerin yer alması planlanıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account