Z Panorama Evleri sizi panoramik deniz manzarası ile güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam ile buluşturuyor. Şehrin stresinden ve kalabalığından uzak, deniz kenarına yürüyerek 5 dakika mesafede yeni yaşam tarzınız

Editör
30.03.2023

Z Panorama Evleri sizi panoramik deniz manzarası ile güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam ile buluşturuyor. Şehrin stresinden ve kalabalığından uzak, deniz kenarına yürüyerek 5 dakika mesafede yeni yaşam tarzınız.

Zerkon Yapı güvencesi ile Avcılar - Ambarlı'da muhteşem deniz manzarası ile Z Panorama Evleri; Projesi 7.760 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Az katlı mimarisi ile dikkat çeken projede her biri 5 katlı 8 adet blok vardır. 8 blokta 152 daire yer almaktadır. En üst 2 katta panoramik deniz manzarasına sahip dubleks daireler 4+1 veya 3+1 daire tipi olarak kullanılabilmektedir. Dairelerin büyüklüğü bürüt 185, net 169 metrekaredir. Projenin yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmıştır. Ayrıca bu proje deprem yönetmeliğine ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir.

Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için kapalı otopark alanı mevcuttur. Sosyal alanlar içerisinde kapalı spor salonu, açık ve kapalı çocuk oyun alanı ile yürüyüş parkuru bulunmaktadır. Engelli bireylere uygun yaşam kolaylığı sağlanmaktadır. Daire giriş kapıları yüksek güvenlik çelik kapılardan oluşmaktadır. Akıllı ev sistemi özelliği ile telefondan daire kontrolü sağlanmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Panoramik teras, ferah balkonlar, giyinme odası, ebeveyn banyosu gibi pek çok özellik yer almaktadır. Bunun yanı sıra laminat zemin ve seramik zemin uygulanmaktadır.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account