Thermo Control Yatak ile güne daha dinlenmiş bir şekilde uyanmaya yardımcı oluyor. Uyku anında hareket rahatlığına imkan veren paket yay sistemine sahip yatak, vücut sıcaklığını dengeleyip her mevsim konfor dolu bir deneyim vadediyor.

Editör
27.03.2023

Kullanıcı sağlığını düşünen bir anlayışla uyku teknolojisini artıran Bambi, Thermo Control Yatak’ta kullanılan yeni nesil kumaşı sayesinde ısı regülasyonunu sağlıyor. Kullanılan paket yay sistemi sayesinde de hareket rahatlığı vadeden yatak, beyaz ve antrasit renk seçenekleriyle farklı zevklere hitap ederken özel konfor katmanı sayesinde omurga sağlığını da destekliyor. 

Rahatlığın yanı sıra sağlıklı bir uyku için Ar-Ge destekli yeni nesil ürünler geliştiren Bambi Yatak, sıcaklık dalgalanmasını düzenleyen Thermo Control Yatak ile güne daha dinlenmiş bir şekilde uyanmaya yardımcı oluyor. Uyku anında hareket rahatlığına imkan veren paket yay sistemine sahip yatak, vücut sıcaklığını dengeleyip her mevsim konfor dolu bir deneyim vadediyor.

Düşen vücut sıcaklığını thermo control kumaşıyla artırıyor

Dış çevre sıcaklıklarına göre içindeki sıcaklığı ayarlama özelliğine sahip thermo control kumaşla kaplanan yatak, yapısında bulunan PCM’ler sayesinde sıcaklık yükseldiğinde vücuttan ısıyı alarak serinlik etkisi oluşturuyor. Kumaş, vücut sıcaklığı düştüğünde ise üzerinde tuttuğu ısıyı tekrar ortama yayarak ısıtma etkisini gerçekleştiriyor. Böylelikle yatağın çevresinde sabit sıcaklık mikro-kliması oluşturuyor. Gece boyunca kaliteli bir uyku için çift yönlü sıcaklık ayarlama fonksiyonu ile ısıyı düzenleyen yatağın 10 farklı ölçüsü bulunuyor.

Omurga şekli, paket yay sistemi ile doğru pozisyonda

Birbirinden bağımsız torbalar içerisinde pakete yerleştirilen yay sistemiyle donatılan yatak, ses yalıtımı sağlıyor. Ayrıca bağımsız hareket eden yaylar, vücut basıncını yatağa eşit dağıtılmasına yardımcı oluyor. Omurga şeklinin doğru pozisyonda kalmasına yardımcı olup konforlu bir uyku vadeden yatak, eşlerin uyku esnasında birbirlerinin hareketlerinden daha az etkilenmesini mümkün kılıyor. Yatağın HyperSoft süngeri kuş tüyü süngerden daha yumuşak ve yüksek esnekliğe sahip olduğu için de bedenin şeklini kolayca alıyor. 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account