Beylik Yapı ayrıcalığı ile yapımı gerçekleştirilen Beymahall, ,özgün mimarisi ile hem gözünüze, uygun fiyatları ile de cebinize hitap ediyor.

Editör
29.01.2013

 

Beylik Yapı imzasıyla hayata geçirilen Beymahall , 57 metrekare ile 144 metrekare arasında benzerlik göstererek 86 konuttan meydana geliyor.Daireleri sizin için özel tasarlanan 1+1, 2+1 ve 2+1 dubleks daire gibi seçenekleri sizlere sunarken aynı zamanda cadde üzerindeki dükkan karı ile de yatırımcıların dikkatini çekiyor. 

Daire alanlar tapularını almaya başladı

Beymahall de Residence&Home office sahibi olmak artık çok kolay. 127.000 tl den başlayan uygun fiyatları ile Beymahall residence farklı vade ve faiz oranları ile müşterilerine geniş opsiyonlar sunuyor , dilerseniz teslime kadar firma vadeli ödeme yapabilir dilerseniz de anında kredinizi kullanarak yeni evinize sahip olabilirsiniz. 0,74 vade farkı oranı ile kredili ev almanın tam zamanı üstelik 120 aya kadar vade seçenekleri ile 2013 te yaşamının başlayacağı Beymahall ‘de karlı bir yatırım sizleri bekliyor.

Beymahall’ de Her türlü sosyal imkan bir arada

Yeni bir yaşam tarzını beraberinde getiren Beymahall’in sunduğu imkanlar arasında ;

Resepsiyon, Vale hizmeti ,7/24 kapalı devre kamera sistem, Görüntülü intercom hizmeti,Kartlı giriş-çıkış,Fitness Club, Kapalı ve açık otopark , Araças ansörü, Merkezi çoklu uydu sistemi , Internet alt yapısı Daire ve bina için jeneratör gibi nitelikli özellikleri bünyesinde bulunduruyor.

Metrobüse 200 metre mesafede

Merkezi konumuyla da sakinlerine büyük avantaj sağlayan Beymahall, Yeni Metrobüs hattına 200 metre mesefade , TEM’e yakın mesafesi ve  E-5 karayoluna yakınlığı ile , Tüyap fuar alanı , Havalimanı ve pek çok noktaya kolay ulaşabilirlik mesafesinde yer almaktadır. Beymahall ayrıca bulunduğu lokasyon gereği yapı marketleri , alışveriş merkezleri , devlet hastanesi , okul ve kreş gibi yapılara da yürüme mesafesindedir.

 

Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account