Semerkand Yapı, Bayrampaşa’da hayata geçirdiği Bayrampaşa City Line’dan ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 1 KDV avantajının yanı sıra yüzde 10 indirim fırsatı sunuyor.

Editör
29.01.2013

 

Bugüne kadar 7 bin aileyi ev sahibi yapan Semerkand Yapı, sınırlı sayıda dairenin kaldığı Bayrampaşa City Line projesinden ev sahibi olmak isteyenler için çok özel bir kampanya düzenledi.  Semerkand Yapı, İstanbul’un en hızlı prim yapan lokasyonlarından Bayrampaşa’da inşa ettiği Bayrampaşa City Line projesinden ev alanlara yüzde 1 KDV avantajının yanı sıra yüzde 10 da indirim fırsatı sunuyor.  

Yeni KDV oranlarından etkilenmediklerini söyleyen Semerkand Yapı Satış ve Pazarlama Direktörü Neli Devidas, “Ruhsatımızı 1 Ocak 2013 tarihinden önce aldığımız için bizde KDV yüzde 1” dedi.

Yüzde 1 KDV’nin yanı sıra peşin alımlarda yüzde 10 da indirim yaptıklarını belirten Devidas şu bilgiyi verdi:“Daire bedelinin yüzde 50’sini peşin ödeyenlere ise yüzde 5 indirim uyguluyoruz. Daire bedelinin yüzde 25’ini peşin verebilenler ise kalanı için çok uygun oranlarla 120 aya kadar kredi kullanabiliyor. Ayrıca şirket bünyesinde de 12 aya kadar taksitlendirme yapabiliyoruz.” 

15 katta 35 konut var

Bayrampaşa City Line’ın 3.5 dönüm arazi üzerinde yapıldığını ve 12 bin 500 metrekarelik inşaat alanından oluştuğunu belirten Devidas, “Tek blokta 15 katlı olarak inşa edilen Bayrampaşa City Line’da 35 konutun yanı sıra 11 adet de mağaza yer alıyor. Yapımına başlanan Bayrampaşa City Line’de daire teslimleri Mart 2014’te başlıyor” diye konuştu. İki etaptan oluşan Bayrampaşa City Line’da ilk etapta bulunan 2+1 dairelerin tamamının satıldığını ifade eden Devidas, “Projenin ikinci etabında yer alan 2+1 dairelerse 353 bin 700 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Bayrampaşa City Line’da 2+1 dairelerin yanı sıra 3+1 daireler de bulunuyor. Projede yer alan 3+1 dairelerin fiyatı 463 bin 200 liradan başlıyor. Bayrampaşa City Line’da dairelerin büyüklüğü 110 metrekare ile 178 metrekare arasında değişiyor” açıklamasında bulundu. 

Ulaşım sorun değil

Bayrampaşa City Line’ın merkezi konumuyla da öne çıktığını dile getiren Neli Devidas şu bilgileri verdi:“Projemiz Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’ne ve Metro durağına 300 metre mesafade. TEM otoyoluna, E5 karayoluna ve Otogar’a 3 km uzaklıkta yer alıyor. İstanbul’un tam ortasında bulunan Bayrampaşa City Line’ın Atatürk Havalimanı’na uzaklığı ise sadece 10 km. Proje Beyoğluna ise yalnızca 11 km mesafede bulunuyor.” 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account